Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Dit is een Dehn PHE III accessoire veiligheidsvoorziening voor hoogspanningstoepassingen. Het apparaat is gemaakt van kunststof en ontworpen om een nominale spanning van 30 kV te doorstaan. De totale lengte van het apparaat is 915 mm. Het is geclassificeerd onder categorie "S" die geschikt is voor schakelinstallaties en bovengrondse leidingen. Het type accessoires omvat teststaven voor spanning. Een extra functie van het apparaat is een teststaaf met geïntegreerde testelektrode die speciaal ontworpen is voor de PHE III spanningsdetector.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
21x bekeken
0x bewaard
Sinds 30 nov '23
Advertentienummer: a1495701702
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouw en verbouwdoe het zelf garageOverige Doe-het-zelf en Verbouwdoe het zelfwoonunits doe het zelf en verbouwdoe het zelf traprenovatiewoonunits doehetzelf en verbouwheesch doe het zelf en verbouwgietvloer doe zelfhoneywell chronotherm iii in ThermostatenGereedschap | Overige machines in Gereedschap | Overige machinesmarktkraam accessoires in IJzerwaren en Bevestigingsmiddelencompressor accessoires in Compressorskasseien in Tegels en Klinkersalkoof camper in Camperszadig voltaire clutch in Tassen | Damestassensaris machinetransporter in Aanhangers en Bagagewagenspoetshulp gezocht in Vacatures | Schoonmaak en Facilitaire dienstencasino holland in Kortingen en Cadeaubonnenjapanse rijstvogel in Vogels | Overige Vogelsarbo kwaliteitszorg en hulpverlening in Schoolboekenfestool accu airstream in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenpolo pique in Polo's