Zero clearance aanslag voor Festool Kapex KS60€ 25,00
Beschrijving
In aanvulling op een zero clearance zaagplaat, is nu ook een zero clearance block beschikbaar boor de Festool Kapex KS 120. Hiermee krijg je ook aan de achterzijde van het te zagen werkstuk een strakke zaagsnede.
Het zero clearance block wordt tussen de twee bovenste delen van de fence van de KS 120 geklemd en zit op die manier muurvast.
Website
www.3dshaped.nl...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Uden
60x bekeken
4x bewaard
Sinds 4 sep '25
Advertentienummer: a1517414467
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouw en verbouwdoe het zelf garageOverige Doe-het-zelf en Verbouwdoe het zelfwoonunits doe het zelf en verbouwdoe het zelf traprenovatiewoonunits doehetzelf en verbouwheesch doe het zelf en verbouwfestool udengietvloer doe zelffestool invalzaag in Gereedschap | Zaagmachinesfestool zaagtafel in Gereedschap | Zaagmachinesfestool in Gereedschap | Zaagmachinestravelsleeper in Vouwwagenshitachi accuboormachine in Gereedschap | Boormachinesrituals hand gel in Uiterlijk | Lichaamsverzorgingheren ondergoed in Ondergoedskechers maat 34 in Kinderkleding | Schoenen en Sokkenjuliana en bernhard in Antiek | Bestekaardlekschakelaar type b in Elektra en Kabelsschleich boot in Speelgoedhaaksbergen in Schaatsenipad 7e in Apple iPads