Zeepdispenser Sapho Aida Hangend 270 ML Chroom / Satijnglas
Kenmerken
Beschrijving
Vind het bij Tegeldepot.nl
ONLINE DIRECT TE BESTELLEN
Zeepdispenser Sapho Aida Hangend 270 ML Chroom / Satijnglas
Heerlijk je handen schoonwassen. Dat wordt een stuk gemakkelijker met de zeepdispenser van het merk Sapho. Dit mooie ontwerp geeft een stijlvolle uitstraling aan uw badkamer. De zeepdispenser is te bevestigen aan de muur. Doordat de dispenser een doorzichtige container bevat kunt u makkelijk bekijken hoeveel zeep er nog in zit.
Het zeeppompje heeft een inhoud van 270 ml. Het product is gemaakt van verchroomd messing / satijnglas en afgewerkt in een chromen kleur.
Wij adviseren niet in de voeg van de tegel te boren. De accessoire heeft dan niet genoeg houvast om recht te blijven hangen. Voor een stevige montage is het dus beter om in de tegel te boren. Om te voorkomen dat de boor uitschiet, kunt u eerst wat tape op de tegel plakken.
Specificaties Zeepdispenser Hangend 270 ML Chroom / Satijnglas Sapho Aida:- - Merk: Sapho
- - Serie: Aida
- - Materiaal: Verchroomd messing / satijnglas
- - Kleur: Chroom
- - Breedte: 7 cm
- - Hoogte: 16 cm
- - Diepte: 11.1 cm
- - Inhoud: 270 ML
- - Installatie: Boren
- - Uitneembaar zeeppompje
- - Fabrieksgarantie: 10 jaar
Tegeldepot.nl
www.Tegeldepot.nl
Tweespan 2A
3897AG Zeewolde
Tel: 036 844 2222
Openingstijden showroom:
- Maandag 9:00 tot 18:00
- Dinsdag 9:00 tot 20:00 (Koopavond)
- Woensdag 9:00 tot 18:00
- Donderdag 9:00 tot 20:00 (Koopavond)
- Vrijdag 9:00 tot 18:00
- Zaterdag 10:00 tot 17:00
hangende wc | hangend toilet | zwevend toilet | Geberit | Plieger | Wisa | Grohe | inbouwreservoir | UP320 | UP100 | Bedieningspaneel | drukplaat | Chroom | zelfdragend | Koopgoedkoop | Duofix | Nieuw in doos | snel leverbaar | wandcloset | verkort | wit | Toilet nieuw | toiletpot | Geberit inbouw inbouwreservoir | Compleet | wc | compact | softclose | langzaam sluitend | wc bril | Zano | Zanos | closetzitting | matchroom | voordeel | korting | aktie | actie | zeewolde | levering door heel Nederland