Badkamermeubel BWS Ibiza 120 cm met Washed Oak Planchet

€ 1.265,00
Ophalen of Verzenden
90sinds 1 apr. '23, 03:46
Deel via
of

Kenmerken

TypeBad
ConditieNieuw

Beschrijving


Vind het bij Tegeldepot.nl

ONLINE DIRECT TE BESTELLEN

Gratis verzending

Badkamermeubel BWS Ibiza 120 cm met Washed Oak Planchet Solid Surface Wastafel Mat Zwart (acht varianten)

De Boss & Wessing badkamermeubelset Ibiza is een zeer bijzonder meubel. De set bestaat uit een planchet en een bijpassende wastafel die gezamenlijk een fraai geheel vormen. De wastafel van de Ibiza badkamermeubelset is gemaakt van solid surface. Solid surface is een zacht en duurzaam oppervlaktemateriaal dat uitstekend geschikt is voor het maken van sanitair artikelen: dit omdat solid surface geen poriën en naden bevat. Bovendien is dit materiaal bestendig tegen vocht, vlekken, en zelfs chemische stoffen. Er trekt dus niets in, het is niet poreus en solid surface heeft een intense kleur dat gemakkelijk schoon is te houden.

Het planchet en de wastafel bevestigt u los van elkaar aan de muur, zodat de wastafel boven het planchet 'zweeft'. Het planchet kan dienen als opbergruimte van diverse badkamerartikelen en vormt in combinatie met de wastafel een mooi, open geheel. Onderaan de webpagina kunt u de badkamermeubelset compleet maken door een bijpassende badkamerspiegel en een sifon aan uw bestelling toe te voegen.

Dit badmeubel is leverbaar in acht verschillende varianten. U kunt ervoor kiezen om de spoelbak links, in het midden of aan de rechterkant van het meubel te hebben. Ook is het mogelijk een wastafel te kiezen met twee spoelbakken. De wastafel is leverbaar zonder kraangat, met één kraangat en met twee kraangaten (alleen bij de dubbele wastafel). Bij de complete set ontvangt u tevens de benodigde ophangbeugels geleverd.

Specificaties Badkamermeubel BWS Ibiza 120 cm met Washed Oak Planchet Solid Surface Wastafel Mat Zwart (acht varianten):
  • - Badkamermeubelset
  • - Merk: Boss & Wessing
  • - Serie: Ibiza
  • - Inclusief planchet en wastafel
  • - Afmeting planchet: 120x41x5,8 cm (bxdxh)
  • - Afmeting wastafel: 120x46x12 cm (bxdxh)
  • - Materiaal planchet: melamine
  • - Materiaal wastafel: solid surface
  • - Kleur planchet: washed oak
  • - Kleur wastafel: mat zwart
  • - Afmeting spoelbak: 46x31 cm
  • - Spiegel en clickwaste optioneel toe te voegen
  • - Posities spoelbak: links, midden, rechts of dubbel
  • - Aantal kraangaten: 0, 1 of 2


Tegeldepot.nl
www.Tegeldepot.nl
Tweespan 2A
3897AG Zeewolde
Tel: 036 844 2222

Openingstijden showroom:

  • Maandag  9:00 tot 18:00
  • Dinsdag  9:00 tot 20:00 (Koopavond)
  • Woensdag   9:00 tot 18:00
  • Donderdag  9:00 tot 20:00 (Koopavond)
  • Vrijdag  9:00 tot 18:00
  • Zaterdag  10:00 tot 17:00

hangende wc | hangend toilet | zwevend toilet | Geberit | Plieger | Wisa | Grohe | inbouwreservoir | UP320 | UP100 | Bedieningspaneel | drukplaat | Chroom | zelfdragend | Koopgoedkoop | Duofix | Nieuw in doos | snel leverbaar | wandcloset | verkort | wit | Toilet nieuw | toiletpot | Geberit inbouw inbouwreservoir | Compleet | wc | compact | softclose | langzaam sluitend | wc bril | Zano | Zanos | closetzitting | matchroom | voordeel | korting | aktie | actie | zeewolde | levering door heel Nederland

Advertentienummer: a1476450743