Kenmerken

Framehoogte
57 tot 61 cm
Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal versnellingen
10 tot 15 versnellingen
Wielgrootte

Beschrijving

Mijn gebruikte, tweedehands fietsen zijn goed nagekeken, alle twijfelachtige onderdelen zijn waar nodig vervangen, daarom krijgt u dan ook drie maanden garantie. Het is inmiddels al weer het 15 jarig jubileum van het bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in vakantiefietsen en toerfietsen van de betere merken! Keuze uit  +- 150 stuks. 

Idworx is een Duits merk met Nederlandse roots uit de Koga hoek, met een zeer hoge kwaliteit, zowel technisch als in rijkwaliteit. Maar met een bewust gekozen bescheiden onopvallend uiterlijk. Bijzonder is het lage gewicht van de fiets. Deze vakantiefiets weegt maar 15 kg. Bijzonder stevig en stijf, ook voor veel bagage. Afgemonteerd met een onderhoudvriendelijke 14 versnellings Rohloffnaaf, eenvoudig te bedienen en zelfs stilstaand schakelen is mogelijk, nooit meer tandwiel-combinaties zoeken, zoals bij een derailleur en toch goede klim-versnellingen, ook voor in de bergen.  

Framemaat L (57), lengte 57, voor een lichaamslengte van +- 165-175 cm. 

Afgemonteerd met een onderhoudvriendelijke 14 versnellings Rohloffnaaf, eenvoudig te bedienen en zelfs stilstaand schakelen is mogelijk, nooit meer tandwiel-combinaties zoeken, zoals bij een derailleur en toch goede klim-versnellingen, ook voor in de bergen.

Met een kettingkast, die de ketting redelijk goed beschermt. 

Er zit al een Tubus Tara voor-bagagedrager op.

Met zeer effectieve, goed doseerbare hydraulische Magura remmen.

Wielmaat en velgen: 28 inch.

Met bredere Schwalbe Marathon Supreme banden, maat 50-622    

In hoogte verstelbaar recht stuur met fijne ergonomische leren handvatten. 

De zeer krachtige Edelux koplampverlichting wordt van energie voorzien door een krachtige, bijna weerstandsloze Son naafdynamo in het voorwiel.

De fiets is in nieuwstaat, de rohloffnaaf is al voorzien van nieuwe olie. Degene die er op gaat proeffietsen is meestal direct overtuigd. 

LET OP !  Voordat u me belt voor een afspraak, lees dan echt s.v.p. eerst even op de website www.janhoedje-haarlem.nl , de pagina "Afspraak maken". Dit geldt in het bijzonder voor mensen die moeilijkheden hebben met beslissen, zelfs al is alles goed voor ze uitgezocht, naar wens ingevuld en nadat er proefritten zijn gemaakt. 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
68x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 dec '25
Advertentienummer: a1520965147