Kenmerken

Rem
Velgrem
Framehoogte
57 tot 61 cm
Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal versnellingen
10 tot 15 versnellingen
Wielgrootte

Beschrijving

Mijn gebruikte, tweedehands fietsen zijn goed nagekeken, alle twijfelachtige onderdelen zijn waar nodig vervangen, daarom krijgt u dan ook drie maanden garantie. Het is inmiddels al weer het 15 jarig jubileum van het bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in vakantiefietsen en toerfietsen van de betere merken! Keuze uit  +- 130 stuks.

Idworx is een Duits merk met Nederlandse roots uit de Koga hoek, met een zeer hoge kwaliteit, zowel technisch als in rijkwaliteit. 

Bijzonder is het lage gewicht van de fiets, deze vakantiefiets weegt maar 15 kg. 

Hij is stevig en stijf, ook voor veel bagage. 

Afgemonteerd met een onderhoudvriendelijke 14 versnellings Rohloffnaaf, eenvoudig te bedienen en zelfs stilstaand schakelen is mogelijk, nooit meer tandwiel-combinaties zoeken, zoals bij een derailleur en toch goede klim-versnellingen, ook voor in de bergen.  

Deze heeft zelfs de Gates Belt (getande riem) dus ook niet meer reinigen en smeren.

Framemaat L (57), lengte 57, voor een lichaamslengte van +- 170-180 cm. 

Met zeer effectieve, goed doseerbare hydraulische Magura remmen.

Er kan een voor-bagagedrager op gemonteerd worden.     

Wielmaat en velgen: 28 inch, 21 mm

Met nieuwe Schwalbe Marathon Plus banden, maat 50-622

In hoogte verstelbaar recht stuur met fijne ergonomische handvatten, met bar-ends zodat u met uw handen een andere positie kunt aannemen, dit om pijn aan handen, schouders, nek of rug zoveel mogelijk te voorkomen.

De zeer krachtige Edelux koplampverlichting en het achterlicht worden van energie voorzien door een krachtige, bijna weerstandsloze Son 28 naafdynamo in het voorwiel.

Deze Easy Rohler is in nieuwstaat. De rohloffnaaf is ook al voorzien van nieuwe olie. 

LET OP.. Voor de specificaties en de verschillen.. neem dan wel even de tijd, doe het van achter de computer, want met een Phone werkt mijn website moeilijk.

Zie de website, www.janhoedje-haarlem.nl, kies daarna de juiste Categorie.

Voordat u me belt voor een afspraak, lees dan echt s.v.p. eerst even de pagina "AFSPRAAK MAKEN". 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 22 mei '26
Advertentienummer: a1526282874