Kenmerken
Beschrijving
Mijn gebruikte, tweedehands fietsen zijn goed nagekeken, alle twijfelachtige onderdelen zijn waar nodig vervangen, daarom krijgt u dan ook drie maanden garantie. Het is inmiddels al weer het 15 jarig jubileum van het bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in vakantiefietsen en toerfietsen van de betere merken!
Keuze uit +- 100 stuks.
Deze Classic Worldtraveller met de aflopende bovenste stang, is een zeer sterke vakantiefiets, gemaakt van zeer sterk aluminium, hij is geschikt voor veel bagage, ook voorop kan veel bagage. Bovendien is hij ook geschikt voor slechtere wegen en moeilijke stijle afdalingen, zelfs met veel bagage.
Ik heb meerdere Worldtravellers, heren en dames, met derailleur of Rohloff, in diverse maten (zie de website)
Deze heeft Framemaat S/M, maar .. lengte 55 cm. daarom voor een lichaamslengte van +- 160-170 cm.
29 inch wielen
Met brede Schwalbe Marathon banden, geschikt voor een zwaardere belasting en zwaarder terrein en toch licht rijdend op de weg. Maat 50-622
Met de betere hydraulische Magura remmen.
Er is al een voor-bagagedrager op gemonteerd.
Met in hoogte verstelbaar recht stuur, met ergonomische handvatten en bar-ends.
Deze is afgemonteerd met de betere Shimano Deore SLX groep, 30 versnellingen en daardoor heerlijk schakelen, beter lopende wielen.
Lager in gewicht , hij weegt maar 16 kg
Met een naafdynamo, die weinig weerstand geeft als het licht brandt,
ook voor het achterlicht, automatisch inschakelend licht bij schemering
Deze zeer populaire fiets heeft nog geen 2000 km. gereden en is in nieuwstaat. Wegens verdere specialisatie op "Vakantiefietsen met Rohloffnaaf en Belt", verkoop in de andere fietsen uit mijn collectie uit en koop ze uiteraard ook niet meer in. Ik heb ze nu dus afgeprijsd.
LET OP.. Voor de specificaties en de verschillen.. neem dan wel even de tijd, doe het van achter de computer, want met een Phone werkt mijn website onhandig.
Zie de website, www.janhoedje-haarlem.nl, kies daarna de juiste Categorie.
Voordat u me belt voor een afspraak, lees dan echt s.v.p. eerst even de pagina "AFSPRAAK MAKEN". Dit geldt in het bijzonder voor mensen die veel moeite hebben met beslissen, zelfs al is alles tot in detail voor ze uitgezocht en er zelfs proefritten zijn gemaakt.. beter voor iedereen.