Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Bestemd voor
Aantal versnellingen
10 tot 15 versnellingen
Wielgrootte
28 inch
Materiaal
Framehoogte
57 tot 61 cm

Beschrijving

Ja, deze wilde je altijd al hebben!

- Raleigh met volledig frame van Reynolds 531 buis
- SB framenummer, dat betekent uit de Special Built Development Unit van Raleigh, waar ook de fietsen voor de Raleigh-ploeg werden gebouwd.  - Volledig afgemonteerd met Campagnolo Record, dé toenmalige standaard in de racefietswereld
- 58 cm framemaat
- Cinelli stuur
- Concor zadel van San Marco, hét zadel in die tijd
- Mavic MA40 draadvelgen
- speciale kleur

De fiets stamt uit 1987, toen mijn vorige Raleigh in teamkleuren gestolen was. Hij is opgebouwd door Stefan Wagenberg die toen junior monteur was bij Kersten Wielersport in Nijmegen. Naderhand in 2012 heeft diezelfde Stefan Wagenberg de fiets omgebouwd met een ander crankstel en een andere pignon en derailleur omdat ik de Mont Ventoux ging beklimmen en inmiddels een paar jaartjes ouder was geworden. Het ombouwen gebeurde in Overasselt in de zaak van Stefan. Verbaasde reacties als je met zo'n fiets bovenop zo'n berg staat tussen al dat carbonspul. 
Het originele crankstel (52-42) krijg je er natuurlijk bij, samen met de derailleur en alle andere originele materialen. Zie foto's. 
De fiets is rijklaar, maar moet eigenlijk eens een mooi poetsbeurtje hebben. Echt voor de liefhebber. 
De fiets heeft alle cols gezien, van Aubisque en Tourmalet tot en met Galibier en Bonette. Plus Ventoux natuurlijk. 
De fiets is nooit gevallen of beschadigd, alles is kaarsrecht. 

Waarom doe ik hem weg? Omdat ik er nooit op fiets, andere sportieve hobby's (tennis, hardlopen) zitten dat in de weg. 
Wil je meer informatie of foto's? Alles kan, bel of mail mij. 
Vaste prijs, ik hou niet van gezeur en gesjacher. 
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
899x bekeken
15x bewaard
Sinds 24 jun '25
Advertentienummer: m2282379488