Kenmerken
ConditieNieuw
ModelZip
Maximum snelheidMaximaal 45 km/u
Bouwjaar2002
Kilometerstand15580
BrandstofTweetakt
Cilinderinhoud50
Beschrijving
Beste lezer, met pijn in me hart bied ik deze Piaggio zip 2000 2 takt aan, deze is helemaal opgemaakt niet aan geprutst alles is goed gedaan! Het frame is van 2002 dus A1 mogelijk!! Er is echt geen geld bespaard op het uiterlijk ik heb alle facturen online alles samen gerekend ook wel een dikke 1000€+ aan nieuwe onderdelen op zit!
De zip bevat Zwitserse papieren, zo in te voeren in Nederland en België (met België kan ik helpen)
Het blok is dus orgineel, super netjes, en onderhoud gehad! Nieuwe bougie, nieuwe luchtfilter, nieuwe uitlaat, nieuwe uitlaat pakkingen, nieuwe accu! Rijdt als een zonnetje trekt verbazend snel op voor een 50cc!
Alles is gloed nieuw, nergens een krasje niks alles tip top!!💪 je krijgt nog veel orginele onderdelen er extra bij.
Koopjes jagers thuis blijven, geen geld niet sturen!👍🏻 bij vragen stuur zeker een berichtje!
Advertentienummer: m23037877271065sinds 25 aug. '25, 23:43
Populaire zoektermen
zipzip type 3piaggio zippiaggio apepiaggio typhoonpiaggio ape 50zip 2 taktpiaggio flyzip sp 98piaggio zip 4 taktzip 180cczip 70cczip 125cczip h2ohoofdbord ikea in Slaapkamer | Beddencvt automaat in Toyotaford f 150 huif in Bestelauto'szetwerk in Metalenoud kegelspel in Antiek | Speelgoedwoonunit 2 slaapkamers in Bouwketen en Schaftketentegelprofiel zwart in Tegelszaatxchi jas in Kleding | Herenmetalen bijzettafel in Tafels | Bijzettafelszwevende plant in Woonaccessoires | Wandplanken en Boekenplanken