Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Model
Brandstof
Benzine

Beschrijving

Deze Piaggio zip 80cc is helemaal standaard gemaakt voor de keuring maar helaas heeft hij geen frame nummer en blok nummer meer heb daarom een nieuw frame en blok gekocht maar het duurt mij te lang en heb geen tijd daarom als je de zip koopt krijg je het nieuwe frame en blok mee om het over te zetten en te keuren.

Frame is geschuurd roest vrij gemaakt en opnieuw gecoat met antiroest en opnieuw zwart gespoten (fotos krijg je op aanvraag) alleen de achterkant is een klein beetje roest

Ook het blok is nieuw gekocht en krijg je er ook bij blok is 50cc en dus bedoeld voor de keuring en dan kan je gemakkelijk het 80cc blok er weer onder zetten

De 80cc blok is helemaal gereviseerd en is minder dan 50km mee gereden

De scooter loopt nu 50kmh en goed voor de keuring wil je na het keuren opvoeren hoef je alleen ringetje eruit te halen (ik kan een uitleg doorsturen)

(Scooter hoeft niet weg met goed bod krijg je hem mee denk er ook aan dat ik wel een prijsje voor vraag omdat je een frame en blok bij krijgt)

Alleen bieden als je geld hebt!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Purmerend
230x bekeken
1x bewaard
Sinds 9 sep '25
Advertentienummer: m2309407439