Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Model
Brandstof
Tweetakt

Beschrijving

Mooie blauwe Piaggio Zip scooter te koop. Deze scooter is in goede staat en perfect voor dagelijks gebruik in de stad of voor korte afstanden. Start en rijdt goed. Ideaal voor woon-werkverkeer of gewoon voor de lol.

Mijn zoon heeft altijd 98 getankt en zelf gemengd, de olie pomp is er ook uitgehaald. De elektrische start doet het niet (hoogstwaarschijnlijk door een kapotte bendix ) Hij start altijd met 1 kick.
De scooter maakt veel geluid door het powerfilter wat er onder zit maar daardoor trekt die wel heel goed. (Je krijgt het originele luchtfilter er bij )

Momenteel zit de cito plus uitlaat eronder. De terugloop uitlaat (met super geluid en nog meer snelheid) zit bij de prijs inbegrepen!

Setup:
- DR 70
- Malossi multivar
- Polini 21 mm carb
- Polini powerfilter ( originele luchtfilter krijg je mee )
- Malossi VL 13 membraan
- Polini 3G koppeling
- Malossi Koppelingshuis
- Yasuni R Carbon uitlaat
- paarse drukveer
- 5 gram rollen
- Sproeier 95

Extra’s
-DMP knipperlicht voor en achter
- DMP remlicht
- Koplamp Sport-1 LED
- DMP Kilometerteller EVO rood
- SP Achterspoiler
- Achterdrager (wheelierekje)
- Custom zadel
- Tribe handvatten + bar ends
- Stuurslot
- Michelin City Grip 2 voor en achter
- Klap kenteken ( originele spatbord krijg je mee )

Dit moet je zelf even verhelpen:
Dagrijverlichting achter en koplamp doen het niet.
Toeter.
Voorrem moet even ontlucht worden.

Wij hebben alle originele onderdelen zoals cilinder carburateur koppeling kappenset etc.die kunnen voor een kleine meerprijs mee.

Niet ruilen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
110x bekeken
0x bewaard
Sinds 2 aug '26
Advertentienummer: m2426776601