Vespa Sprint 2020 Brom! Black on Black Full Option Garantie!

€ 3.399,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 1,00
932sinds 30 apr. '25, 16:14
Deel via
of

Kenmerken

Bouwjaar2020
Kilometerstand5800

Beschrijving

Beste bezoekers, hierbij verkoop ik deze ontzettend gave Vespa Sprint Glans Zwart Black On Black uitvoering. De Vespa is van het bouwjaar 2020 en heeft slechts 5800KM ervaring. De Sprint bevind zich zowel optisch als technisch in zeer nette staat. De Vespa heeft een Brom kenteken en een IGET E4 Motorblok, dit is een van de nieuwste motoren die beschikbaar is op de markt. Doordat hij altijd goed is onderhouden en jonge kilometers heeft, rijdt,remt en stuurt hij nog fantastisch en is rijden met deze gave Vespa echt een pretje. Hij heeft geen mankementen en wij voorzien hem van garantie + een afleverbeurt.

De Vespa staat in een ontzettend mooie Glans Zwarte Lak. Hij staat echt nog super strak in zijn lak en heeft geen grote schades. De Vespa bevind zich dus echt in zeer nette staat en voor de verkoop is hij professioneel gepoetst. Zo netjes als deze kom je een tweedehands Vespa niet meer tegen. Door alle zwarte accessoires is dit een perfecte combinatie en een zogenoemde “BLACK ON Black” uitvoering. Ja! deze Vespa is uiteraard FULL OPTION uitgevoerd, dit houdt in dat hij werkelijk waar elk denkbare optie bevat. Hieronder staan alle opties beschreven met de nieuwwaarde daarvan!

-ALLERNIEUWSTE LEVEL 10 LED VESPA SPRINT VOORZIJDE €130,-
-ALLERNIEUWSTE LEVEL 10 LED VESPA SPRINT ACHTERZIJDE €130,-
-ALLERNIEUWSTE MOVING LED ACHTERLICHT €80,-
-LED KOPLAMPRAND €50,-
-SMOKED TELLERGLAS €40,-

-HOOG SMOKED/LAAG ZWART WINDSCHERM NAAR KEUZE €70,-
-VALBEUGEL VOORZIJDE ORIGINEEL ZWART €150,-
-VALBEUGEL ACHTERZIJDE ORIGINEEL ZWART €150,-
-KLAPDRAGER/INDO STYLE ACHTERDRAGER NAAR KEUZE ZWART €80,-
-SIERLIJSTEN ZWART €100,-
-ACCUDRAGER ZWART €50,-
-STUURSCHAKELAARS ZWART €100,-
-HITTESCHILD ZWART €30,-
-CARTERKAP ZWART €50,-
-CUSTOM ASTON MARTIN DUBBEL ROOD GESTIKT ZADEL €350,-

Zoals u kunt zien is er erg veel aan gedaan en is de Sprint Bomvol uitgevoerd. Een 2de Vespa zoals deze kom je niet snel tegen. De Vespa is voorzien van Full LED Verlichting van het populaire merk Level10, dit is natuurlijk iets wat natuurlijk niet mag ontbreken op een Vespa Sprint voor een toch wat modernere Look. Alle accenten die origineel Chroom zijn zijn nu uitgevoerd in het Glans Zwart, dit ziet er niet alleen veel stoerder uit maar het roest ook niet zoals dat bij Chroom een kwaaltje is. Het originele zadel is vervangen voor een Custom Dubbel Aston Martin gestikt zadel, mocht er wens zijn in een rood/zwart RS zadel kunnen wij dit ook kosteloos voor u verzorgen. Dit betreft een Black on Black Vespa, volgens vele de allerdikste uitvoering voor jou Vespa!

Op dit moment is de Vespa voorzien van een Hoog Smoked Windscherm en een Klapdrager Achterdrager”. Mocht u dit nou niet mooi vinden en bijvoorbeeld een Laag Zwart Windscherm en een “Indo Style” Achterdrager willen hebben. Kunnen wij dit ook zonder extra kosten voor u regelen. Beide hebben we op voorraad en kan dus ter plekke overgezet worden. Ook als u opties wilt toevoegen bent u aan het juiste adres! Alles kan geregeld worden, wel tegen meerprijs die afhankelijk is van de gewenste opties! Alles word geleverd voor zeer degelijke prijzen en gemonteerd met uiterste precisie.

Het Motorblok betreft een 50cc IGET E4 Motorblok, dit Motorblok betreft een van de nieuwste wat er op de markt is en staat bekend om zijn zuinigheid en kwaliteit. De Vespa heeft een topsnelheid van 50KM/U en hier trekt hij zonder dip naartoe. Met zijn 5800KM is de motor nog super fris en kan hij nog vele kilometers aan.

Voor de verkoop hebben wij de Vespa geheel nagezien en een afleverbeurt gegeven. Ook voorzien wij de Sprint van 3 Maanden/2000KM garantie. Verder is hij ook in zeer nette optische staat, u kunt er dus zeker weten nog heel veel plezier mee beleven.

Wij hebben een vraagprijs van €3399,-. Dit is de prijs ALL IN alle beschreven en getoonde accesoires + rijklaarkosten.

U krijgt bij ons standaard 3 maanden garantie (Mits ander staat aangegeven) en wij zijn een RDW erkend bedrijf! Ook worden al onze scooters technisch nagezien en voorzien van afleverbeurt (mits anders staat aangegeven).

Al onze voertuigen kunnen bezorgd worden. Vandaag aanschaffen is dezelfde week nog afgeleverd krijgen.

U wilt een scooter kopen op bestelling? Ook dat is mogelijk bij ons! Zodra u contact opneemt en uw wensen aan ons voorlegt kunnen we in goed overleg de mogelijkheden bespreken.

Wij kunnen alles geheel samenstellen naar uw wens en zo ook echt custom naar eigen smaak maken. Wij gaan geen project uit de weg, en het is ons doel om uw droomscooter af te leveren. Een accessoire toevoegen of verwijderen is dus ook geen enkel probleem. Uiteraard monteren wij alles geheel vakkundig en tegen de scherpste prijs!

Bij interesse of voor meer informatie kunt u altijd bellen/appen naar: 0621967669!

Wij zijn gevestigd in Vierlingsbeek op de Overloonseweg 10A (naast restaurant Poort van Loon). Wij hebben openingstijden van 09:00/17:00 op Maandag t/m Zaterdag. Gelieve een afspraak maken voor een bezichtiging, dit kan ook in de avonduren en op Zondag.

Houdt u ons ook in de gaten op social media? Al onze gave projecten zijn te bekijken op onze Instagram & Facebook SJW Trading.

Met vriendelijke groet SJW Trading!
Advertentienummer: m2263018859