Kenmerken

Bouwjaar
2021
Kilometerstand
2500
Brandstof
Benzine

Beschrijving

Beste bezoekers, hierbij verkoop ik deze ontzettend gave Vespa Sprint Matte Grigio Titanio (Matte Grijs). De Vespa is van het bouwjaar 2021 en heeft slechts 2500KM ervaring met het gereviseerde 80cc motorblok. De Vespa heeft een Brom kenteken en een 4Takt 3V Full Malossi 80cc Motorblok. Dit Motorblok staat bekend om zijn performance prestaties en betrouwbaarheid. Doordat hij altijd goed is onderhouden en jonge kilometers heeft, rijdt,remt en stuurt hij nog fantastisch en is rijden met deze gave Vespa echt een pretje. Hij heeft geen mankementen en wij voorzien hem van een afleverbeurt.

De Vespa staat in een ontzettend mooie Grigio Titanio Lak (Matte Grijze lak).
Hij staat echt nog super strak in zijn lak en heeft geen schades. De Vespa bevind zich dus echt in een nieuwstaat. Zo netjes als deze kom je een tweedehands Vespa niet meer tegen. Door vele GLANS ZWARTE accesoires en accenten is dit een perfecte combinatie en een zogenoemde “GREY on BLACK” uitvoering. Ja! deze Vespa is uiteraard FULL OPTION uitgevoerd, dit houdt in dat hij werkelijk waar elk denkbare optie bevat. Hieronder staan alle opties beschreven met de nieuwwaarde daarvan!

-ALLERNIEUWSTE LEVEL 10 LED VESPA SPRINT VOORZIJDE €130,-
-ALLERNIEUWSTE LEVEL 10 LED VESPA SPRINT ACHTERZIJDE €130,-
-POWER1 LED ACHTERLICHT €80,-
-SMOKED TELLERGLAS €40,-

-MALOSSI 80cc CILINDER & ZUIGER €350,-
-MALOSSI MULTIVAR €80,-
-MALOSSI TORQUE DRIVER €100,-
-MALOSSI KOPPELING & KOPPELINGSHUIS €150,-
-MALOSSI 80cc ECU €300,-

-ZELIONI TELLERRAND €150,-
-ZELIONI VOORSCHOKBREKER €600,-
-ZELIONI KOPLAMPROOSTER €125,-
-ZELIONI HANDVATTEN €80,-
-ZELIONI STUURGEWICHTEN €80,-
-ZELIONI OLIEPEILSTOK €80,-

-CARBON CLAXONNEUS €100,-
-CARBON BOUGIEKAP €80,-
-CARBON ACHTER SPATBORD €100,-
-CARBON SCHOKBREKERKAP €75,-
-CARBON ACCUKAP €60,-

-HOOG SMOKED/LAAG ZWART WINDSCHERM NAAR KEUZE €70,-
-VALBEUGEL VOORZIJDE ZWART ORIGINEEL €150,-
-VALBEUGEL ACHTERZIJDE ZWART ORIGINEEL €150,-
-KLAPDRAGER/INDO STYLE ACHTERDRAGER NAAR KEUZE ZWART €80,-
-SPIEGELS ZWART €50,-
-SIERLIJSTEN CARBON €100,-
-STUURSCHAKELAARS CARBON €100,-
-CARTERKAP ZWART €50,-
-ACCUDRAGER ZWART €50,-
-CUSTOM “AUDI RS” ROOD/ZWART GESTIKT ZADEL NAAR KEUZE €250,-
-VESPA ANTIROBOSLOT €150,-

Zoals u kunt zien is er erg veel aan gedaan en is de Sprint Bomvol uitgevoerd. Een 2de Vespa zoals deze kom je niet snel tegen. De Vespa is voorzien van Full LED Verlichting van het populaire merk Level10, dit mag natuurlijk niet ontbreken voor een modernere look. Alle Carbon en “High End” Zelioni accesoires geven echt een zeer chique en unieke look aan deze gave Vespa Sprint. Het originele zadel is vervangen voor een Custom RS (AUDI) Gestikt zadel met Zwarte Stitching, dit betreft een heel uniek zadel en kan niet ontbreken op zo,n Vespa.

Op dit moment is de Vespa voorzien van een Laag Zwart Windscherm en een “Indo Style” Achterdrager”. Mocht u dit nou niet mooi vinden en bijvoorbeeld een Hoog Smoked Windscherm en een Klapdrager Achterdrager willen hebben. Kunnen wij dit ook zonder extra kosten voor u regelen. Beide hebben we op voorraad en kan dus ter plekke overgezet worden. Ook als u opties wilt toevoegen bent u aan het juiste adres! Alles kan geregeld worden, wel tegen meerprijs die afhankelijk is van de gewenste opties!

Het Motorblok betreft een 80cc 4Takt 3V E5 Full Malossi motorblok. Motorblok is 2500KM geleden compleet aangepakt en geüpgraded met meerdere snelle Malossi onderdelen. U moet dan denken aan Malossi Cilinder & Zuiger, Malossi Multivar, Malossi Torque Driver, Malossi Koppeling & Koppelingshuis en een Malossi ECU. Dit allen is professioneel gemonteerd en zit dus in elkaar zoals het zou moeten. De Sprint heeft nu een topsnelheid van 75KM/U met een pijlsnelle optrek. Zit nog meer topsnelheid potentie in d.m.v het monteren van een Malossi vertanding. Start met 1 druk op de knop en heeft geen bijgeluiden, lekkages of andere gekkigheid. De gemonteerde Zelioni Voorschokbreker zorgt voor een veel betere wegligging en ziet er ook nog eens super dik uit! Tegen meerprijs kunnen wij een Akrapovic uitlaat monteren!

Voor de verkoop hebben wij de Vespa geheel nagezien en een afleverbeurt gegeven. De 80cc is niet bedoeld voor de openbare weg en wij verlenen ook geen garantie op 80cc opgevoerde voertuigen.

Wij hebben een vraagprijs van €3999,-. Dit is de prijs ALL IN alle beschreven en getoonde accesoires + rijklaarkosten.

U krijgt bij ons standaard 3 maanden garantie (Mits ander staat aangegeven) en wij zijn een RDW erkend bedrijf! Ook worden al onze scooters technisch nagezien en voorzien van afleverbeurt (mits anders staat aangegeven).

Al onze voertuigen kunnen bezorgd worden. Vandaag aanschaffen is dezelfde week nog afgeleverd krijgen.

U wilt een scooter kopen op bestelling? Ook dat is mogelijk bij ons! Zodra u contact opneemt en uw wensen aan ons voorlegt kunnen we in goed overleg de mogelijkheden bespreken.

Wij kunnen alles geheel samenstellen naar uw wens en zo ook echt custom naar eigen smaak maken. Wij gaan geen project uit de weg, en het is ons doel om uw droomscooter af te leveren. Een accessoire toevoegen of verwijderen is dus ook geen enkel probleem. Uiteraard monteren wij alles geheel vakkundig en tegen de scherpste prijs!

Bij interesse of voor meer informatie kunt u altijd bellen/appen naar: 0621967669!

Wij zijn gevestigd in Vierlingsbeek op de Overloonseweg 10A (naast restaurant Poort van Loon). Wij hebben openingstijden van 09:00/17:00 op Maandag t/m Zaterdag. Gelieve een afspraak maken voor een bezichtiging, dit kan ook in de avonduren en op Zondag.

Houdt u ons ook in de gaten op social media? Al onze gave projecten zijn te bekijken op onze Instagram & Facebook SJW Trading.

Met vriendelijke groet SJW Trading!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Vierlingsbeek
212x bekeken
7x bewaard
Sinds 22 okt '25
Advertentienummer: m2325271952