Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Model
Maximum snelheid
Maximaal 45 km/u
Bouwjaar
2016
Kilometerstand
30742
Brandstof
Benzine
Cilinderinhoud
50

Beschrijving

Vespa Sprint 2016 – Blauw – Geel kenteken – Kickstart & E-start

Te koop aangeboden: mijn Vespa Sprint uit 2016 in de originele blauwe lak. De scooter heeft een geel kenteken en is voorzien van zowel een elektrische start als kickstart.

Op 21-08-2026 heeft de Vespa bij 30.742 km nog een onderhoudsbeurt gehad. Hierbij zijn verschillende onderdelen vervangen. Op de laatste foto is de factuur/werkbon te zien met daarop precies wat er tijdens de onderhoudsbeurt is vervangen.

De scooter is motorisch goed en start netjes. De E-start werkt direct en met de kickstart start hij in één keer. Hij rijdt en loopt verder goed en is een fijne en betrouwbare scooter. Hij loopt nu 50/55 km/u

Bekende aandachtspunten:

• Kilometer-/snelheidsteller werkt niet
• De kap sluit niet helemaal goed aan, zie foto
• Een paar kleine krasjes en deukjes aanwezig, passend bij de leeftijd
• Verder een nette scooter met originele lak

Voor de rest is het een mooie Vespa die motorisch goed loopt en recent nog een onderhoudsbeurt heeft gehad.

📍 Vespa Sprint 2016
🔵 Originele blauwe lak
🟡 Geel kenteken
⚙️ 30.742 km
🔑 E-start + kickstart
🔧 Onderhoudsbeurt gehad op 21-08-2026
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijkerk
223x bekeken
3x bewaard
Sinds 22 aug. '26
Advertentienummer: m2433896598