Kenmerken

ConditieGebruikt
Bouwjaar2011
Kilometerstand1450
BrandstofElektrisch

Beschrijving

Een fraaie volledig elektrische scooter model Vespa te koop.

Onder het zadel met slot is de scooter voorzien van een moderne 15 kilo zware Lithium-ion long range batterij waardoor de range minimaal 70 kilometer is, op de lage stand is 80 kilometers haalbaar. De batterij kan in de scooter opgeladen worden maar kan ook aan het handvat uit de scooter getild worden om binnen op te laden.
De batterij komt met 2 jaar lang omruilgarantie. Op de batterij kan je een valhelm (type Jet) kwijt met de buddyseat op slot.

Op de overige elektrische onderdelen de motor / controller / gashandvat krijgt u 1 jaar garantie.

Met de bijgeleverde lader laad je in 10 uur tijd de batterij van helemaal leeg weer vol voor nog geen euro aan stroom. Dus nooit meer dure benzine tanken. Voor 50 euro meer kan je ook kiezen voor de snellader. Deze doet er 5 uur over.

De snelheid is nu ingesteld op 35 kmh. met een schakelaar kan je tijdens het rijden de snelheid ophogen naar 50 kilometer per uur.
De scooter kan bij het RDW omgekeurd worden naar geel kenteken.

Een hele mooie en fijne scooter om nog jarenlang dagelijks plezier van te hebben.

Kenteken (Blauw):F-951-DT
Kilometerstand 1450
Bouwjaar 2011

Deze scooter kan op verzoek voorzien worden van een antidiefstal alarm. (30 euro)
Deze scooter kan op verzoek voorzien worden van een stalen klem voor je mobiele telefoon. (20 euro)
Deze scooter kan op verzoek voorzien worden van een dubbel USB-C laadpunt. (20 euro)
Deze scooter kan op verzoek voorzien worden van een Windscherm (80 euro)

Het is ook mogenlijk om een extra batterij bij te kopen (250 euro), zodat je thuis altijd een volle batterij beschikbaar hebt.

Zoek je toch een andere elektrische scooter? Of wil je meer informatie over het kopen van een tweedehands elektrische scooter? Kijk dan even op mijn website.

www.nonoiz.nl
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m228661971133118sinds 7 jul. '25, 19:10