PlayStation 5 Pro - 2 TB Digital Edition + 2 Controllers€ 850,00
24 x Jan van Haasteren 1000 st. Puzzels - Nieuw en Geseald!
1182sinds 25 mei. '25, 11:49
€ 200,00
Ophalen
Kenmerken
Beschrijving
Ik bied via deze weg 24 puzzels van Jan Van Haasteren aan, uniek is dat ze allemaal nieuw zijn (eerdere puzzels waren geheel geseald, de nieuwere hebben aan de zijkanten van de doos een sealsticker.) Ze zijn dus niet gelegd en geheel compleet.
Alle puzzels zijn 1000 stukjes met uitzondering van 1 puzzel (950 stukjes), 23 van de 24 puzzels zijn nieuw en geseald, 1 puzzel is 1x gelegd en compleet (la tomatina).
Indien gewenst voor €20 extra een puzzelmap voor 1000 stukjes van jumbo.
Gaat weg als 1 set, enkel afhalen.
Alle puzzels zijn 1000 stukjes met uitzondering van 1 puzzel (950 stukjes), 23 van de 24 puzzels zijn nieuw en geseald, 1 puzzel is 1x gelegd en compleet (la tomatina).
Indien gewenst voor €20 extra een puzzelmap voor 1000 stukjes van jumbo.
Gaat weg als 1 set, enkel afhalen.
Advertentienummer: m2271790694
Populaire zoektermen
jan van haasteren puzzels in Denksport en Puzzelspuzzels 1000 stukjes in Denksport en Puzzelsjan van haasteren 1000 stukjes in Denksport en Puzzelsgibsons puzzels in Denksport en Puzzelswasgij puzzels in Denksport en Puzzelsjan van haasteren puzzels kruidvatlegpuzzels 1000 stukjes in Denksport en Puzzelspuzzels in Denksport en Puzzelspuzzels 1000 stukjes gebruikt in Denksport en Puzzelsjan van haasteren in Denksport en Puzzelsjan van haasteren vierdaagse in Denksport en Puzzelsoude jan van haasteren puzzelslegpuzzels in Denksport en Puzzelsjan van haasteren puzzels 2000 stukjes in Denksport en Puzzelspull up mategrote olifant knuffelaircopomp golf 5bali art decoconcorde toscanavelgen toyota rav 4 in Banden en Velgenhypo baardagaam in Reptielen en Amfibieëndiversion remklauwgratis tuinaarde in Zand10 mm in Tegels