EXIT het spel - De Eenzame Vuurtoren - Escape game

€ 12,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
60sinds 23 apr. '25, 09:21
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Beste lezer,

Mijn zus en ik zijn gek op escape spellen! Na dit spel één keer gespeeld te hebben, bieden we het graag aan andere liefhebbers te koop aan.

Dit spel is tweedehands gekocht. Bij het uitzonderlijke deel linksonderaan op foto 2 (de zeekaart) is er een potlood in de gaten gestoken. Op raadseldocument 2 (van de stapel boekjes rechtsonderaan foto 2) is met potlood getekend en dit is weer uitgegumd. Raadseldocument 10 is in de lengte doormidden geknipt en de rechterhelft is gevouwen. Daarna is het document weer met plakband gerepareerd. Hoewel dit (te) snel tot een oplossing leidt, is het spel nog wel gewoon goed te spelen!

Versturen is mogelijk via DHL of PostNL en met een Betaalverzoek kan dit vanaf € 5,35 (verzending vindt pas plaats als het totale bedrag op mijn bankrekening staat en geschiedt op eigen risico). Je kunt het spel natuurlijk ook ophalen in Delft.

Als je geïnteresseerd bent in meer van mijn items, dan zal ik uiterdaad gecombineerd verzenden. Dat is altijd voordeliger! Ik reken alleen de werkelijke verzendkosten.

Mocht je vragen hebben, dan kun je mij een berichtje sturen.

Groetjes,
Marianne
Advertentienummer: m2260466784