Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Onderdeel
Schaal
Overige schalen

Beschrijving

Zeer goede Integy aluminium ombouw-kit, deze is gedemonteerd van een Arrma Outcast 8s EXB.
Alle delen zijn maar één keer gebruikt en dat is er duidelijk aan te zien. Zelfs de onderkant van de draagarmen is bijna perfect en alles is natuurlijk recht zonder barsten of scheuren.
De voorste kogelkoppen voor de ophanging en kogellagers zijn al gemonteerd, normaal zijn deze niet inclusief bij de aluminium kit. Achteraan zijn alleen twee binnenste kogellagers nodig, de pennen om de fusees te monteren zijn erbij.

De voorste shocktower is het lage type dus deze onderdelen passen zeker op de Arrma Kraton 8s. Voor de Outcast 8s (standaard met twee hoge shocktowers) passen deze onderdelen ook perfect in combinatie met de aluminium schokdempers uit mijn vorige advertentie.
De laatste twee foto’s zijn een voorbeeld van deze onderdelen op een Outcast 8s EXB (andere onderdelen niet inclusief).

Voor meer foto's of info, stuur gerust een bericht.
Kijk voor meer Outcast 8s onderdelen ook eens bij mijn andere advertenties.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oostburg
71x bekeken
4x bewaard
Sinds 30 nov '25
Advertentienummer: m2339955885