Paardencoachtime:)/ kindjes leren omgaan met pony€ 25

€ 60,00
Ophalen of Verzenden
640sinds 2 mar. '25, 15:47
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Ervaringsgerichte coaching naast het paard waarbij niet wordt gereden..
Maar wat zoveel voor je kan doen, zoals een moment voor jezelf. Sessie is voor 1 persoon, 60.euro per sessie.

Ook voor kindjes sessie mogelijk om pony te knuffelen..kleine opdracht, te doen, zoals stukje lopen met de pony enz. Leren omgaan met pony.
Per kindje 25 euro. En als ouders, blijf gerust bij de sessie. Half uur voor 25 euro.

Paardencoaching kan er voor zorgen weer meer bij je gevoel te kunnen komen.

Ben gecertificeerd equine assisted coach level 1 sinds 2017. En help graag samen met de paarden om je eigen paardenkracht te ontdekken/hervinden in jezelf.
Denk hierbij aan ondersteuning dmv sessies bij meer rust leren vinden in jezelf, leren onthaasten in een wereld die altijd druk druk druk.is , onzekerheid, moeilijk leiding kunnen geven,, veranderingen onderzoeken zoals nieuwe keuzes in het leven/ wel of niet veranderen van baan, nieuwe school wat nog moet wennen, of na verlies van je paard weer in contact komen met paarden enz.

Liever niet naast het paard? Geen probleem, bespreek dit met me. Dan passen we de sessie aan naar waar je je fijn bij voelt. En coachen van achter het hek.
Er is van alles bespreekbaar:

Ben je enthousiast geworden. Stuur me dan een berichtje:)
Dan zie ik je heel graag voor een paardencoach sessie.
De koffie/thee staat klaar.

Dag:
In overleg 

Kosten:
60 euro
Inclusief koffie of thee.

Tijdsduur:
Ongeveer 1 uur tot 1,5 uur.
Afhankelijk van hoe de sessie qua tijd verloopt.

Plaats:
Blesdijke

Wees welkom:)
Advertentienummer: m2241170018