Motorkruiser

5668sinds 26 mei. '25, 13:56
Zie omschrijving
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt

Beschrijving

Te koop: Maaskruiser 9,5 meter


Mooi schip voor leuke vaar vakantie!
Afmetingen: 9.5 x 2.9 meter. Diepgang 0.7 meter. Doorvaart hoogte: 2.45 meter. Stahoogte kajuit 180cm en in de kombuis 175cm. Door de geringe doorvaart hoogte is er een enorm vaargebied zonder dat u bij elke brug moet wachten.

Motor: Mercedes om636 PK. 4 cilinder diesel Bouwjaar motor 1978. Start goed lastiger, verder loopt de motor goed. Dieseltank: 200 liter. Verbruik is ongeveer 2 á 3 liter per uur.

Het is redelijk onderhouden. Er moet wel onderhoud gepleegd gaan worden komend seizoen/winter. Schilderwerk en wat timmerwerk / klusjes etc. Laatst geschilderd 4 jaar Geleden. 
2021 nieuwe scheepsvloer ingetimmerd, compressor koelkast (zeer zuinig met stroom), op het schuifluik ligt een groot zonnepaneel. De lichtmast inclusief kan gestreken worden.

Er zijn 2 vaste slaapplaatsen in de achterkajuit aanwezig. In de kombuis kan de eettafel omgetoverd worden naar een 2 persoons bed. Toilet is voor in de punt aanwezig. Verder is er heel veel bergruimte. Op het achterdek is een rvs zwemtrap en gasbun voor 1 grote gasfles. Overigs zijn er veel items van rvs zoals kikkers, bolders, reling, luikjes en kapjes.
Voorraad tank water : 250 liter.
Gemiddelde vaar snelheid 10 km/h


Vraagprijs : nader overeen te komen,-.
Enkel bij serieuze belangstelling voor bezichtigen mag u bellen op 0623741244


Motorkruiser, Maaskruiser, inboard diesel, 4 á 6 slaapplaatsen, toilet, geringe doorvaarthoogte, zonnepanneel.
Advertentienummer: m2272279612