Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Vorm
Rechte bank
Aantal personen
Breedte
250 tot 300 cm
Diepte
75 tot 100 cm
Materiaal
Stijl
Modern

Beschrijving

PER DIRECT BESCHIKBAAR!

Beschrijving:
Bent u op zoek naar een stijlvolle, kwalitatieve bank die er nog uitziet alsof hij zo uit de showroom komt? Vanwege een verandering in ons interieur bieden wij onze luxe antracietgrijze velours bank aan. De bank is destijds gekocht voor € 1.700,- en verkeert nog steeds in onberispelijke staat.

Luxe uitvoering en zitcomfort:
Bij de aankoop hebben wij bewust gekozen voor de luxe uitvoering van de kussens. Dit betekent een extra stevige, maar zeer comfortabele zitting die niet inzakt. Omdat de bank bovendien niet intensief is gebruikt (er is eigenlijk maar door één persoon op gezeten 😉) zijn de kussens nog in absolute nieuwstaat en bieden ze de perfecte ondersteuning.

Verdere details:


  • Hygiëne: De bank komt uit een zeer schoon en rookvrij huishouden. Geen vlekken, beschadigingen of verkleuringen op de stof.
  • Kleur: Luxe velours in de kleur antraciet grijs. Omdat velours lastig te fotograferen is: de laatste foto benadert de werkelijke kleur van de stof het beste.
  • Opstelling: De chaise longue bevindt zich aan de linkerzijde als u op de bank zit (voor de kijker die voor de bank staat, is dit aan de rechterkant).
  • Transport: De bank bestaat uit twee los te koppelen delen (de chaise longue is een apart deel), waardoor hij makkelijk te vervoeren is.

Afmetingen (plusminus):


  • Totale breedte: 2,75 m (inclusief leuningen)
  • Chaise longue: 1,75 m lang en 1,00 m breed
  • Overige 2 zitplekken: 80 cm breed en 75 cm diep per stuk
  • Zithoogte: 40 cm
  • Hoogte rugleuning: 73 cm
  • Armleuningen: 14 cm breed en 61 cm hoog

​De bank is met veel zorg onderhouden. De hoezen zijn prima te wassen in de wasmachine. Ze behouden de oorspronkelijke kleur!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hooge Zwaluwe
204x bekeken
7x bewaard
Sinds 22 mar '26
Advertentienummer: m2380130348