Kenmerken
Beschrijving
5 stuks zeer nette EarChairs van het merk Prooff
Een echte eyecatcher in de ruimte en perfect voor kantooromgevingen, scholen, lobby's en openbare omgevingen zoals gemeentehuizen. Voorzien van een handig werkblad/plateau waar u kunt werken op de laptop of voor uw telefoon. Het frame is van hout en voorzien van hoogwaardig schuim.
3 stuks met "het oor" aan de linkerzijde (wanneer je in de stoel zit) en 2 stuks aan de rechterzijde.
- Kleur: zandkleur en rose
- Ontwerper Jurgen Bey (Studio Makkink en Bey)
- Professioneel gereinigd
- Hoogte: 150 cm
- Breedte: 130 cm
- Diepte: 110 cm
- Zithoogte: 43 cm
- Zitdiepte: 53 cm
De EarChair van Studio Makkink & Bey is een statement in ieder kantoor; robuust van ontwerp en aantrekkelijk van vorm, deze stoel zal zeker de aandacht trekken. In sets van twee of vier creëert de EarChair een intieme setting die zorgt voor minimale afleiding van de drukte van de kantooromgeving. De verlengde oren zorgen voor een coconachtige isolatie; de akoestiek is tot in de puntjes getest waardoor het een ideale plek is voor een vergadering, een praatje of een telefoongesprek.
Nieuwprijs €3.850,= per stoel.
Prijs nu €695,= excl btw (€840,95 incl btw) per stoel.
Afleveren in overleg mogelijk
Used Design Shop biedt gebruikt kwaliteit design meubilair aan voor zowel de zakelijke markt als particulieren. Dus voor kantoor en huis inrichting.
Het aanbod bestaat voornamelijk uit verschillende soorten zitmeubilair zoals stoelen, fauteuils, bureaustoelen, banken, krukken maar ook kapstokken, tafels en verlichting van alle bekende design merken en ontwerpers
Bekijk ook onze andere advertenties.
Used Design Shop