Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Materiaal
Stof
Breedte
50 tot 75 cm
Diepte
75 tot 100 cm
Stijl
Artifort pierre paulin F780 dutch design
Handelsnaam fabrikant
Artifort
Postadres fabrikant
Schijndel
E-mailadres fabrikant
X

Beschrijving

Artifort Concorde F780 fauteuil, ontworpen door Pierre Paulin. Fauteuil staat ook wel bekend onder de naam kwekkie.

Nog een betaalbaar model van Artifort. Deze fauteuil is voorzien van een nieuwe hoes in Kvadrat tonica. (Wol) Perfecte staat, mooi chromen onderstel.

Deze fauteuil is speciaal ontworpen/ gemaakt voor de zeer exclusieve luchthavenwachtruimte voor het Brits-Franse Concorde-vliegtuig.

Afmetingen: Breedte: 60 cm Diepte: 85 cm Hoogte: 93 cm Zithoogte: 39 cm

ZAL vintage design

ZAL vintage design staat voor Zitten, Accessoires,Lampen.

Wij hebben een sfeervolle showroom, werkplaats en stoffeeratelier in een oud Pakhuis uit 1912 in Nijkerk.

Bij ons kun je terecht voor advies over meubelstoffen (importeur van Bute Fabrics & Danish Art Weaving) en stoffering, vintage design en verlichting.

Met meer dan 30 jaar ervaring in meubelen, interieur en stoffen doen we ons best onze interieur passie over te brengen op andere design liefhebbers.

Volg ons op instagram: ZAL_vintage_design.

Showroom open op afspraak.

5 minuten vanaf de A28 en tegenover het station Nijkerk dus volop gratis parkeren.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijkerk
92x bekeken
6x bewaard
Sinds 14 jan '26
Advertentienummer: m2355609735