Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Hoogte
100 tot 150 cm
Breedte
Minder dan 50 cm
Diepte
25 tot 50 cm
Aantal laden
1 of 2 laden
Stijl
Hotel Chique Queen Ann kast antiek beige greige ondiep ladekast

Beschrijving

Vintage elegant kastje geschilderd met Fusion Mineral Paint in de kleur Elmwood een mooie taupe kleur. Dit juweeltje is van origine een telefoonkastje en heeft twee lades met goudkleurig sierlijk beslag. Dit unieke meubel staat op hoge ranke gevormde pootjes en is vanwege de bescheiden maten makkelijk overal te plaatsen. Weet jij al waar? Uiterste maten HxBxD 108x34,5x29,5cm.
Kleur op de foto kan iets afwijken van de werkelijkheid.
Prijs is vast!
Dit item staat te koop in onze winkel aan de Koudenhorn 76 zwart in Haarlem, u bent van harte welkom om het te komen bekijken. Wij kunnen het eventueel (maximaal twee werkdagen) voor u reserveren.

U kunt het ophalen of U kunt ons mailen voor informatie over eventuele bezorging, vermeld dan wel Uw postcode.

In onze winkel verkopen we gerestylede meubels, zelfgemaakte lampen, veel woonaccessoires en cadeaubonnen van ieder bedrag.

Tevens zijn wij dealer van Old Red Barn Paint.

KIJK OOK EENS BIJ ONZE OVERIGE ADVERTENTIES VOOR MEER GERESTYLEDE MEUBELS

Von de la Mar Maison & Style
Koudenhorn 76 zwart
2011 JE Haarlem

Openingstijden dinsdag t/m donderdag van 10.00 uur tot 16.00 en op afspraak.
Feestdagen en tussen kerst en oud en nieuw zijn wij gesloten. Ook bij extreme weersomstandigheden kunnen de openingstijden worden aangepast.

Als u vragen heeft kunt u ons bellen van dinsdag t/m donderdag van 10.00 uur tot 16.00 uur op ‪‪023 2023501‬‬ of mailen. We hopen u snel te mogen begroeten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
37x bekeken
2x bewaard
Sinds 30 okt '25
Advertentienummer: m2328233475