Vintage, midcentury plafondlamp cilinder, frosted glass lamp€ 59,00
Vintage, Hollywood Regency Palwa kroonluchter, lamp
€ 325,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
373sinds 12 apr. '25, 12:06
Kenmerken
ConditieGebruikt
StijlHollywood Regency, vintage, Hotel Chique
Handelsnaam fabrikantPalwa
Postadres fabrikant-
E-mailadres fabrikant-
MateriaalGlas, Metaal
Beschrijving
Breng wat sparkle in je leven met deze vintage kroonluchter! Hij wordt toegeschreven aan Palwa (Palme und Walter), West-Duitsland. Gemaakt van verguld messing en kristallen octagonkralen en pegels. Hij staat fantastisch in een Hollywood Regency geïnspireerd interieur.
Er zijn zes lichtpunten aanwezig. Hij ziet er nog prachtig uit met hier en daar wat ouderdomssporen aan het vergulde messing.
De doorsnede is 44 cm.
Deze Palwa kroonluchter is te koop voor €325,-.
Er zijn zes lichtpunten aanwezig. Hij ziet er nog prachtig uit met hier en daar wat ouderdomssporen aan het vergulde messing.
De doorsnede is 44 cm.
Deze Palwa kroonluchter is te koop voor €325,-.
Advertentienummer: m2256523434
Populaire zoektermen
georges store lamp in Lampen | Hanglampenkroonluchter goud in Lampen | Hanglampenburdaard in Lampen | Hanglampenwicker lamp in Lampen | Hanglampenlamp frantzen in Lampen | Hanglampenzweeds in Lampen | Hanglampenbooglamp in Lampen | Hanglampenfonq in Lampen | Hanglampenqazqa in Lampen | Hanglampenglazen lampenkap in Lampen | Hanglampenikea sinnerlig in Lampen | Hanglampenhanglamp groen in Lampen | Hanglampenkoperen kroonluchter2 hanglampenstalen keukenrekhappy horse konijn mintgroenkettingkast gazelle medeospiegel plateaudiesel in Spijkerbroeken en Jeanskoelstra duowagencountry western inrichtingvelgen volvo v70 15 inchgereedschap rekkengebakstel winterling in Antiek en Kunst