DAGKNALER: Essenza IVA OKER 240X220 NU HALF GELD

€ 79,95
Verzenden
Verzenden voor € 7,25
1442sinds 13 mar. '25, 13:05
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeDekbedovertrek
Aantal personenOverige maten
KleurGeel

Beschrijving

Iva is geen standaard streep De streep bestaat uit geschilderde blokjes en fijne lijntjes in de detaillering.
De blokjes en lijntjes zijn met de hand geschilderd en dat maakt deze grafische streep uniek Een zomerse streep met een vintage vibe.
Voor liefhebbers van grafische patronen of voor twijfelkonten: want draai het overtrek om en je hebt een tweede grafische print voor een andere look..
1 wk levertijd

Wat is katoen satijn?
Katoen satijn is gemaakt van 100% natuurlijk katoen en is daardoor ademend en vochtabsorberend. Het is een van onze absolute lievelingsmaterialen. Door de speciale satijnbinding heeft het een lichte glans en voelt het heerlijk zacht aan. Een fluweelzacht, lichtgewicht materiaal met een luxe uitstraling dat jarenlang meegaat en het hele jaar door gebruikt kan worden. Een must-have voor de slaapkamer, perfect voor zowel warme zomermaanden als koude winternachten.

240X220 INCL SLOPEN 159,95 NU 79,95

  • zoekt u een ander dekbeovertrek die op de site van Essenza staat mag u ons gerust mailen voor maat en prijs.
Advertentienummer: m2245262612