Kenmerken
Beschrijving
- Voor 16:00 besteld, morgen in huis binnen Nederland.
- 1 jaar garantie op elke aankoop
- Niet goed, geld terug!
- Af te halen bij ons magazijn in Nieuwveen. Bezichtigen in ons magazijn is helaas niet mogelijk.
- Mocht u het liever thuisbezorg hebben? Dat kan ook! Boven de €60,- betaalt u geen verzendkosten.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg direct €5,- korting bij besteding vanaf €60,-.
Reden tweedekans product? Dit artikel komt uit een restpartij van een leverancier van 2dekansje.com. Dit artikel is nog helemaal nieuw en behoudt zijn garantie. Veel plezier met deze duurzame tweedekans koop!
Waarom bestellen bij 2dekansje.com?
- Voor 16:00 besteld, morgen in huis binnen Nederland.
- 1 jaar garantie op elke aankoop
- Niet goed, geld terug!
- Af te halen bij ons magazijn in Nieuwveen. Bezichtigen in ons magazijn is helaas niet mogelijk.
- Mocht u het liever thuisbezorg hebben? Dat kan ook! Boven de €60,- betaalt u geen verzendkosten.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg direct €5,- korting bij besteding vanaf €60,-.
Reden tweedekans product? Dit product is een keer uit de verpakking gehaald, maar is nog nooit gebruikt. Het product behoudt zijn garantie. Veel plezier met deze duurzame tweedekans koop!
Verminder uw hoteluitgaven en geniet van de vrijheid om overal te overnachten – zonder de stress van het zoeken naar een hotel. Deze tent is geschikt voor iedere auto met een dakdrager en biedt slaapruimte voor maximaal twee personen. De comfortabele, verwijderbare matras, het stevige aluminium frame en de hoogwaardige, waterbestendige stoffen bieden bescherming tegen uv-stralen en vocht. De handige telescopische ladder maakt toegang eenvoudig, terwijl het aerodynamische ontwerp als een dakkoffer op uw auto rust. Bovendien is hij uitgerust met geïntegreerde ledverlichting voor gebruik in het donker. Ideaal voor roadtrips, outdooravonturen of onverwachte weekenduitstapjes – met de Lago daktent ervaart u vrijheid en comfort, waar u ook gaat.
Deze daktent is vervaardigd van 420D Diamond Ripstop Polyester Oxford en biedt betrouwbare bescherming tegen regen, wind en uv-stralen – perfect voor elk type weer.
Door gebruik te maken van duurzame materialen zoals 420D Ripstop Polyester en een PVC-beschermhoes (680 g/m²) is de tent zeer stevig.Duurzaam en ontworpen voor uitdagende avonturen.
De matras van 60 mm dik met een hoes van polyester en katoen biedt een ongeëvenaard comfort en is na gebruik eenvoudig schoon te maken – perfect voor lange reizen.
Het binnenframe en de tentvloer zijn vervaardigd uit geanodiseerd aluminium en brandwerend EPS, wat zorgt voor optimale stabiliteit en veiligheid bij alle weersomstandigheden.
De telescopische ladder van geanodiseerd aluminium (met een draagvermogen van maximaal 150 kg) maakt het gemakkelijk en veilig om de tent te betreden – zelfs bij veelvuldig gebruik.
Technische specificaties:
Materiaal binnentent: 420D ripstop polyester Oxford
Reishoes: Zwaar 680 g/m² PVC
Matras: Hoogdichtheidsmatras, 60 mm dik
Matrashoes: Polyester-katoen
Tentvloer: Krasbestendige aluminium laag en brandwerend EPS
Ladder: Geanodiseerd aluminium
Binnenframe: Geanodiseerde aluminium stokken
Max. tentdraagvermogen: 350 kg
Max. ladderdraagvermogen: 150 kg
Kleur: Zwart
Afmetingen (ongeveer):
Grote tent (LxBxH): 141 x 242 x 113 cm
Matrasformaat (LxBxH): 140 x 240 x 6 cm
Inhoud van de levering:
1 x Tent
1 x Hoes
1 x Matras
1 x Ladder
2 x Schoenenhouder in zwart
1 x Bevestigingsmateriaal
1 x Gebruiksaanwijzing
Is dit toch niet helemaal wat je zoekt? Dan kan je alles van het merk Juskys op onze website vinden.
Is dit toch niet helemaal wat je zoekt? Dan kan je alles van het merk Juskys op onze website vinden.