Vloerkleed Desso Precious Day 1702 200 x 300 cm NiEUW

131sinds 7 jul. '25, 09:46
€ 499,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
Breedte150 tot 200 cm
Lengte200 cm of meer
VormRechthoekig
KleurBlauw
Handelsnaam fabrikantDesso
Postadres fabrikantTaxandriaweg 15 5142 PA Waalwijk
E-mailadres fabrikanthome.nl@tarkett.com

Beschrijving

Nieuw uit verpakking! Desso tapijt

Precious Day

Kleur Blauw - goudbruin.

Geproduceerd met 100% duurzame materialen!

Afmetingen: 200 x 300 cm

Nu voor € 500-
Desso Precious is een mooi en modern vloerkleed met een standaard afmeting van 200 x 300 cm. Precious is verkrijgbaar in twee verschillende designs: Day en Moments.

Beide designs zijn verkrijgbaar in 2 verschillende kleuren. Het zijn authentieke kleuren uit de tijd van de Franse zonnekoning Lodewijk XIV. Van groene koperen daken van het paleis van Versailles tot modisch blauw met goud uit de luxe slaapkamer van Marie Antoinette.

Sterke en duurzame polyamide ECONYL garens

Het vloerkleed is gemaakt van 100% gerecycled polyamide. Deze garens zijn sterk en veerkrachtig. Het vloerkleed blijft daardoor heel lang mooi!

De zogenaamde ECONYL garens zijn afkomstig van gerecycelde materialen, zoals oude visnetten uit de oceaan.

De rug is gemaakt van 100% polyester vilt met antislip. Daarmee zorgt de rug er dus voor dat het vloerkleed stevig op de grond blijft liggen.

Normaal kost dit vloerkleed € 789

nu voor € 499


📍 Exclusief verkrijgbaar bij B2B Carpets in Hasselt

Extra service:

🏡 Wij komen graag bij je thuis, zodat je het vloerkleed in je eigen interieur kunt bekijken – geheel vrijblijvend!

📦 Liever laten bezorgen? Geen probleem – verzending is mogelijk.

📍 Gevestigd in Hasselt, Overijssel

➡️ Bekijk ook onze andere advertenties

👍 Like ons op Facebook en blijf op de hoogte van onze nieuwste aanbiedingen
Advertentienummer: m2286405593