Stijlvolle wasbak 71cm wit | OP = OP 40% Korting (wastafel)€ 56,39
Kenmerken
Hoogte
75 cm of meer
E-mailadres fabrikant
sales@vikingchoice.nl
Postadres fabrikant
Doctor C Lelyweg 6, 6827 BH, Arnhem
Kleur
Grijs
Handelsnaam fabrikant
Viking Choice
Conditie
Nieuw
Materiaal
Overige materialen
Type
Kandelaar
Beschrijving
Op zoek naar sfeervolle theelichthouders voor een prikkie? Grijp nu je kans op deze prachtige set theelichthouders met maar liefst 67% korting!
Creeer direct een warme en romantische sfeer met deze elegante kaarsenhouders. Deze set bestaat uit 3 met de hand gemaakte theelichthouders van natuurlijk wicker, geinspireerd op de natuur. De grijze kleur en het robuuste design geven je interieur een verfijnd accent. Elke kaarshouder is voorzien van een glazen pot om de kaarsen veilig in te plaatsen. Houd er rekening mee dat een van de onderdelen van dit product beschadigd is, hoewel we niet exact kunnen vaststellen welk onderdeel dit betreft of wat de impact op de functionaliteit is. Desondanks bieden deze theelichthouders nog steeds veel sfeer.
- Op de natuur geinspireerd ontwerp: de kaarslantaarn is vakkundig met de hand gemaakt van natuurlijk wicker en geeft je interieur een verleidelijk vleugje natuurlijke schoonheid.
- Robuuste steun: de woondecoratie is voorzien van een glazen pot om de kaarsen veilig in te steken.
- Breed scala aan toepassingen: deze kaarsenhouders zijn verkrijgbaar in een verpakking van 3 stuks met 3 maten en zijn ideaal voor gebruik binnenshuis in je woonkamer, overdekte veranda, keuken of slaapkamer, en kunnen ook buiten worden gebruikt. Bovendien zijn ze ook geschikt voor verschillende soorten evenementen, zoals bruiloften, banketten, feesten, vieringen, enz.
- Kleur: grijs
- Materiaal: wicker, glas, ijzer
- Afmetingen kleine kaarsenhouder: 15 x 50 cm (ø x H)
- Afmetingen middelgrote kaarsenhouder: 18 x 76 cm (ø x H)
- Afmetingen grote kaarsenhouder: 20 x 110 cm (ø x H)
- Levering bevat:
- 1 x kleine kaarsenhouder
- 1 x middelgrote kaarsenhouder
- 1 x grote kaarsenhouder
Deze set theelichthouders is perfect om een gezellige sfeer te creeren in huis, op het terras of tijdens speciale gelegenheden. De verschillende formaten zorgen voor speelse composities. Door de hoge korting is dit een fantastische deal voor iedereen die op zoek is naar stijlvolle en betaalbare theelichthouders.
Klik hier om direct naar retoertje.nl te gaan en deze deal te scoren!Op retoertje.nl kun je direct zien of dit scherp geprijsde product nog op voorraad is. Vanwege de populariteit is de voorraad beperkt tot slechts 1 set! Vergeet niet, elke werkdag hebben we weer nieuwe verrassende deals.
Kwaliteit & Garantie
Al onze producten ondergaan een strenge kwaliteitscontrole. Zo garanderen wij dat u betrouwbare, gecontroleerde producten ontvangt.
Duurzaamheid & Transparantie
Wij geven producten een tweede leven en zetten ons in voor een circulaire economie. Bij elk product vindt u heldere informatie over de staat en de uitgevoerde controles.
Klantenservice & Tevredenheid
Uw tevredenheid staat bij ons voorop. Heeft u vragen of opmerkingen? Neem gerust contact op – wij helpen u graag verder.
Bel ons op: +31853030315 of mail ons op sales@retoertje.nl
Versturen & ophalen
Voor 7.95 EUR versturen wij het product binnen Nederland. Wij leveren het product binnen 1 tot 2 werdagen. U kunt het product ook gratis afhalen in Arnhem. U kunt bij het bestellen van het product op de afrekenpagina kiezen voor afhalen.
Betaal opties
U kunt kiezen uit de vertrouwde betaalopties op onze website. Dit zijn iDEAL, bank overschrijving, paypal, creditcard en achteraf betalen (Billink en Klarna).
Voorraad
Zolang het product hier te zien is, kunt u het bestellen. Wij verwijderen de advertentie direct na het bestellen. U grijpt dus niet mis.
Voor meer info over dit product, of direct bestellen, of alle deals bekijken, klik door naar webshop:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
11x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 okt '25
Advertentienummer: a1519075739
Populaire zoektermen
muur kandelaarskenn kaarsenkaarsen gezochtWoonaccessoires | Kandelaars en Kaarsenpartij kaarsenhouten kandelaarslandelijke kandelaarsgratis kaarsenphilips oplaadbare kaarsenhenna kaarsenkransjes kaarsenkaarsen bijenwasmolca kaarsenbaobab kaarsenglazen bouwstenen in Metselstenenheilige birmaan kitten in Katten en Kittens | Raskatten | Langhaardonsje 12 18 maanden in Babykleding | Schoentjes en Sokjesoff white jacket in Jassen | Zomerschelpen | capiz | parelmoer in Woonaccessoires | Overigestuurbekrachtiging reparatie in Elektronica en Kabelsstrand duinen in Woonaccessoires | Schilderijen, Tekeningen en Foto'skunstof tt kooien in Vogels | Hokken en Kooientomos eindhoven in Brommers | Tomosshimano molens in Hengelsport | Karpervissen