Grote, kale muren dragen niet bij aan een fijne woonsfeer - de set van 3 wandspiegels helpt je. Dankzij het zonnige design zullen deze meteen opvallen, of nu in de slaapkamer of woonkamer, badkamer of gang. Hang de sierspiegels naar wens op, als gezamenlijk of apart. Een haak of een spijker is genoeg, om de ronde spiegels op te hangen - de houder aan de achterkant maakt het mogelijk.Set van 3 sierspiegels zon in detail- Afmeting lijst D x D: ca. 25 x 2 cm- Diameter spiegel: ca. 7,5 cm- Materiaal: PP, glas, metaal- Gewicht: ca. 0,2 kg- Kleur naar keuzeSpiegel in set- In prachtige zonnestralen design- Kalen muren nieuw leven geven- Voor gang, slaapkamer, kinderkamer of woonkamer- Elk met houder aan de achterzijde- Naar wens aan muur ophangen- Lijst van stevig kunststof
Sluiting
Dit kavel sluit op 29-01-2026 vanaf 21:21 uur.
Verzenden
Wat is XL Auctions
Sluiting
Verzenden
Wat is XL Auctions
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
12x bekeken
1x bewaard
Sinds 22 jan '26
Advertentienummer: a1522001409
Woonaccessoires | Spiegelsronde spiegel diameter 150 cmgrote spiegels ikeabrocante spiegelsmarokkaanse spiegelsxenos spiegelsronde spiegel ikearonde houten spiegelspiegel ronde bovenkantronde spiegel 120 cmlandelijke spiegelsronde spiegel 110 cmronde spiegel 200 cmronde spiegel plankjeameland in Vakantiehuizen | Nederlandhobby 460 2013 in Caravanspelgrim ambition in Fornuizendtrh in Evenementen en Festivalspioneer ddj rr in Dj-sets en Draaitafelsgratis deventer in Tegels en Klinkersaapje hema in Speelgoed | Knuffels en Plucheter in Vogels | Kanariesadapter toshiba 19v in Laptop-opladersmarokkaans tafel in Tafels | Bijzettafels