Kenmerken

Soort woning
Ligging
Dorp
Verkoopmakelaar
Verkoop zonder makelaar

Beschrijving

Te koop:

PRACHTIG karakteristiek pand/ huis van circa 200 m2 beneden en 200m2 boven met veel ruimte, terrein en bijgebouwen (schuren) om (deels) te renoveren. Op een totaal perceel van circa 8500 m2. Met op de begane grond vele kamers en mooie elementen/ details met haarden, plafonds, kozijnen, kasten, etc. De renovatie beneden is met niet zoveel middelen te doen (vooral wat installatie- en schilderwerk). Op de bovenverdieping zal wel gerenoveerd moeten worden. Maar beneden is genoeg ruimte zodat de bovenverdieping naar wens later gerenoveerd zou kunnen worden. En anders nu al wel geschikt voor zolder en opslag. De basis is solide om dit PRACHTIGE pand weer tot leven te wekken. De riool (septic niet van toepassing), water aansluitingen aanwezig, elektra kan ook weer worden aangesloten. Mogelijkheden voor glasvezel internet.

De gemeente is welwillend om samen een eventuele andere bestemming dan wonen te realiseren tot (gecombineerd) chambre d'hotes, winkel, etc.

Gelegen in een klein dorp (regio Bourbon Lancy) in het departement Saône-et-Loire in de regio Bourgondië. Bourgondië staat bekend om zijn uitzonderlijke wijngaarden en uitgebreide gastronomie. En de rust en ruimte. Genieten dus!

Vraagprijs € 119.000 excl.. notariskosten.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Drachten
1.581x bekeken
40x bewaard
Sinds 5 aug. '26
Advertentienummer: m2427724646