Appartement Keulseweg in Reuver

90sinds 18 jul. '25, 18:05
€ 1.115,00
Deel via
of

Kenmerken

AanbiederVia bemiddelaar
PlaatsnaamReuver
Aantal kamers5
Woonoppervlakte50
RegioLimburg
Soort WoningAppartement

Beschrijving

Indeling:
Centrale entree met toegang tot de algemene ruimte, bellentableau met video en brievenbussen.
In de centrale entree bevindt zich de trapopgang naar de verdiepingen en tevens de liftinstallatie.
Entree met toegang tot de hal. Fraaie, ruime woonkamer met open keuken, waar grote ramen ruimte maken voor veel lichtinval. De 2 Veluxcabrio dakramen zijn geheel te openen waardoor er 2 Franse balkons gecreëerd worden.
De keuken is ingericht met diverse apparatuur waaronder een inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser een combi magnetron. Het appartement beschikt over een moderne badkamer met een inloopdouche, wastafel en designradiator. Daarnaast is er ook een apart toilet met fontein. Het appartement heeft 2 slaapkamers van ca. 9 m² en ca. 15 m². Vanuit de hal is er ook een nog een berging bereikbaar met aansluiting voor het witgoed.
Elk appartement beschikt over een privé berging in de kelder. Achter het complex is een privé parkeerplaats voor alle bewoners en eventuele gasten.

Advertentienummer: a1516076362