Huis Plutolaan in Dordrecht€ 1.335,00
Appartement Oude Vismarkt in Zwolle
10sinds 25 jul. '25, 13:06
€ 1.650,00
Kenmerken
Beschrijving
Ondanks de renovatie is er aandacht gehouden voor de karakteristieke eigenschappen zoals de grote raampartijen in de woonkamer. Het appartement is van alles voorzien; een woonkamer met open hoogwaardig afgewerkte keuken, een ruime badkamer met toilet en maar liefst twee aparte slaapkamers gelegen aan de achterzijde, ideaal voor de nachtrust.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Website
huurwoningen.siteAdvertentienummer: a1516288172
Populaire zoektermen
Huizen te huurboerderij te huurhuur meppelsneek te huurstudio te huurstudio te huur utrechtte huur dokkumhuur winschotente huur veendamhoorn te huurte huur coevordente huur waalwijkalmelo te huurte huur hoogezanddom perignon 2008 in Wijnenmelkketels in Antiek | Gereedschap en Instrumentenyamaha rx a* in Versterkers en Receiverssecretaire ladenkast in Kasten | Secretairespeugeot velgen 4x108 in Banden en Velgengolf 7.5 virtual cockpit in Volkswagenmercedes c klasse radio in Mercedes-Benzporsche miniatuur in Modelauto's | 1:18hoorn in Desktop Pc'stravelstof kleding in Jurken