Prachtige vakantiewoning chalet op eigen grond in Harderwijk

€ 225.000,00
10648sinds 15 apr. '25, 01:46
Deel via
of

Kenmerken

Soort woningChalet
Aantal slaapkamers3
Woonoppervlakte57

Beschrijving

Instapklare, vrijstaande BUNGALOW op eigen grond!

Let op chalet heeft een betonnen fundering met stenen muren. Daarnaast is er ook over het gehele chalet nieuwe vloerverwarming gelegd met nieuwe cv ketel van intergas. 


Bent u op zoek naar een schitterende afgewerkte & instapklare recreatiewoning, met 3 slaapkamers, onderhoudsarme tuin, grote kavel, kunststof kozijnen met prachtige keuken en chique badkamer? Zoek dan niet verder. Deze recreatiebungalow is gelegen op het keurig onderhouden park 'De Konijnenberg.' Dit mooie park beschikt over vele faciliteiten zoals onder andere: een overdekt zwembad, speeltuintjes en een mini bowlingbaan. 'Best of both worlds’ treft u hier aan: de rust, ruimte en privacy van uw eigen sfeervolle vakantiewoning, gecombineerd met de vele mogelijkheden tot vermaak op het park en in de directe omgeving van het prachtige Harderwijk en de betoverende Veluwe!

WONEN KOKEN SLAPEN
Comfort van binnen en buiten, daar staat deze 6-persoons bungalow voor. De mooie locatie met uitzicht in de bossen bindt de ogen elke dag weer op prettige wijze, daarnaast is de bungalow ook onderscheidend ten opzichte van de rest. Zowel van binnen als buiten zijn onderhoudsvriendelijke materialen gebruikt, verder is ze goed geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing. De grote ramen verschaffen u elke dag weer een mooie aanblik over het ‘groen’ wat het gevoel van rust en ruimte, waar een vakantie veelal voor staat, versterkt. Datzelfde doet ook het mooie en onderhoudsarme terras van de vakantiewoning. De open eet- en woonkamer laat veel extra daglicht door, wat zeer ruimtelijk aandoet. Het ruimtelijke gevoel is niet alleen ontstaan door de vele raampartijen, maar is ook gecreëerd door de schuifpui en het hoge plafond van bijna 3,70 hoog! U loopt zo vanuit de woonkamer uw terras op, waar u heerlijk kunt genieten van de royaal bemeten tuin. Het gevoel van rust en ruimte is ook van toepassing wanneer u de woning binnengaat. U komt direct binnen in de lange hal met sfeervolle inbouwverlichting, waar de drie slaapkamers op uitkomen en de luxe badkamer. De hal staat in verbinding met de ruime living met open keuken welke over veel kastruimte beschikt en is voorzien van alleen maar Smeg apparatuur. Zoals een kookplaat met design afzuigkap, ruime koelkast, vaatwasser, grote oven en een chique kraan met daaronder een ruime spoelbak. Alle apparatuur is van Smeg. Vanuit de living heeft u direct toegang tot de gang waar de drie slaapkamers, de badkamer en sanitair zijn gelegen. De ruime woonkamer heeft door de riante raampartijen een schitterend en uniek uitzicht op de mooie bomen. De woonkamer heeft een erg luxueuze en sfeervolle uitstraling en alles is modern afgewerkt. Dit met mooi weggewerkte inbouwverlichting en mooie gordingen in het zicht. De zeer moderne badkamer is compact maar luxe te noemen. Een zwevend toilet, wastafelmeubel met verlichte en verwarmbare spiegel, een walk in douche en de aansluitingen voor de wasmachine en droger maken het geheel compleet.

BUITENLEVEN
De ruime kavel van meer dan 392m2, biedt de gelegenheid om verschillende en gezellige, zitjes te realiseren voor heerlijk in de zon, een schaduw plekje of met de BBQ! De tuin is voorzien van een vrijstaande, afsluitbare berging met aansluiting voor elektra. Ideaal voor de opslag van uw tuinmeubilair. De tuin is voorzien van prachtige groene omheining. Vanaf uw eigen parkeerplaats is de tuin toegankelijk en via het sierlijke en afsluitbare tuinhek. Wel zo prettig!

Naast de prachtige natuur biedt de omgeving rondom De Konijnenberg ook culturele en culinaire bezienswaardigheden. Zo vindt u nabij de Hierdense Beek het pittoreske Hierden, bekend om zijn historische boerderijen en het prachtige landgoed De Essenburgh. Voor een welverdiende pauze tijdens een wandel- of fietstocht kunt u terecht bij charmante horecagelegenheden zoals ‘Boshuis Drie’ of ‘De Buurtjes’, waar u kunt genieten van een kop koffie met verse, huisgemaakte appeltaart. Op het park zelf is er een natuurlijke speeltuin en een trimparcours in het bos, ideaal voor jong en oud om actief bezig te zijn. De omgeving biedt volop mogelijkheden om te genieten van het Hulshorster Zand, de Hierdense Beek, het Leuvenumse Bos en de Ermelose Heide, waar u bij elke stap wordt omringd door prachtige Veluwse natuur.

HIGHLIGHTS
- Bouwjaar 1980
- 3 Slaapkamers
- 2 Eigen parkeerplaatsen
- Groot type bungalow 52m2
- Compleet gerenoveerd in 2024, facturen aanwezig
- Luxe keuken met Smeg apparatuur
- Perfecte verhuurmogelijkheden of heerlijk voor eigen gebruik
- Zeer luxe afgewerkt, nieuwe CV, binnen/buiten geschilderd 2024, volledig gestuukt
- Permanente bewoning is niet toegestaan, maar 365 dagen per jaar recreëren is mogelijk
- Parkkosten 2025 € 1.934,26 (inclusief milieuheffing, centrale antenne, bezoekerstarief, parkeren extra auto, administratiekosten De prijs is gebaseerd op koopkavel. De woning staat op eigen grond, u word volledig eigenaar van dit perceel en overdracht loopt via de notaris.

U kunt de woning aanschaffen voor investering voor de verhuur of eigen gebruik uiteraard.

Getoonde prijs is: € 225.000,00 k.k. incl. BTW, aansluitkosten, tuin- en terras aanleg, en 2 parkeerplaatsen!

Camping faciliteiten:

• Overdekt zwembad met poolbar en terras
• Voetbalkooi
• Grote speeltoren en diverse speeltuinen
• Indoor binnenspeeltuin met Funbowling banen
• Restaurant
• Cafetaria
• Animatie team met uitgebreid programma voor jong en oud
• 24 hrs shop automaat
• Receptie

bij interesse graag bellen of mailen via marktplaats
Advertentienummer: m2257510027