Woningruil - Waldeck Limpurglaan 11 - 5 kamers€ 578,00
Kenmerken
Beschrijving
Aangeboden: 3kamer + zolder met daar 1 aparte zolderkamer.
sociale huur Appartement van Ymere aan de hortensiastraat in Amsterdam Noord. Badkamer, toilet, keuken, zolder(gehele opparvlakte woning) en balkon.
Dit is een kindvriendelijke buurt met relatief veel gezinnen. De woning is goed bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Fietsafstand van het centrum van Amsterdam met pond, loopafstand van Mosplein winkelcentrum en loopafstand van een metrostation Noorderpark. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 1 minuten rijden.
Voor videos mag je een dm sturen.
Belangrijk!
Deze woning wordt momenteel aangeboden als ruilobject bij Woningruil24, en is bedoeld voor diegene die op zijn beurt ook een woning heeft om te ruilen.
Het is kosteloos om een account bij ons te starten om zo je specifieke droomruil, tussen honderen woningen, bij ons te vinden.
Dit en meer appartement uitwisselingsadvertenties zijn te vinden op woningruil24.nl.
Website
klik hier om te bekijken...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
312x bekeken
4x bewaard
Sinds 8 jul '25
Advertentienummer: a1515690785
Populaire zoektermen
Woningruilwoningruil amsterdam amsterdamwoningruil in utrechtwoningruil in rotterdamwoningruil almerewoningruil den haagwoningruil groningenwoningruil arnhemwoningruil alkmaarwoningruil nijmegenwoningruilwoningruil eindhovenwoningruil hoofddorpwoningruil in rotterdamtuin etagere in Overige Tuin en Terrasmacbook pro 15 inch 2019 in Apple Macbookskrabpaal rotterdam in Krabmeubelensgt peppers lonely hearts club band vinyl in Vinyl | Pophengelsport hardy in Hengelsport | Vliegvissenfuji mount in Kunst | Niet-Westerse kunstpsychology gray in Studieboeken en Cursussennike air force 1 fontanka in Schoenengero zilvium cassette in Antiek | Bestekfast lane walibi in Recreatie | Pretparken en Attractieparken