Lorelli Aviator Blue 40-150 cm 360 i-Size Autostoel 100718

€ 80,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
262sinds 17 mei. '25, 13:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Draaggewicht9 t/m 36 kg
BevestigingsmethodeIsofix
EigenschappenVerstelbare rugleuning, Slaapstand, Zijbescherming

Beschrijving

Helaas de verkleiner voor een baby niet meer aanwezig!
Daarom goedkoper dan de rest.

Met de Lorelli Aviator autostoel vervoer je je kindje jarenlang veilig in de auto! De autostoel is geschikt voor kindjes met een lengte van 40 tot 150 cm en daarmee vanaf de geboorte tot ongeveer 12 jaar te gebruiken. De stoel is voorzien van geïntegreerde isofix-haken en top tether zodat je de stoel altijd eenvoudig in de auto kunt bevestigen. Je kunt je kindje gemakkelijk in de autostoel plaatsen en uit de autostoel halen, omdat het zitje van de Aviator 360° draaibaar is.

De autostoel voldoet aan de strenge i-Size (R129/03) regelgeving, waarbij kindjes langer achterwaarts vervoerd worden en de indeling is gebaseerd op de lengte van het kind, waardoor de autostoel beter is afgestemd op het lichaam van je kleine. Daarnaast is de autostoel voorzien van het Side Protection System dat nog beter beschermt bij een zijwaartse aanrijding.

Bij een lengte van 40 - 105 cm installeer je de autostoel achterwaarts in de auto door middel van isofix en top tether. Je gebruikt het verkleinkussen (tot 60 cm) en de verstelbare 5-punts veiligheidsgordel om je kindje vast te maken. Je vervoert je kindje achterwaarts ten minste tot hij/zij 15 maanden oud is.

Van 76 - 105 cm mag je de autostoel voorwaarts installeren, dit doe je door middel van isofix en top tether. Ook nu zit je kindje vast met de 5-punts veiligheidsgordel, het verkleinkussen kun je weghalen. Wanneer de top-tether is vastgehaakt, kan de autostoel niet worden gedraaid.

Bij een lengte van 100 - 150 cm installeer je de autostoel voorwaarts met behulp van isofix en de autogordel. Het 5-punts veiligheidsgordeltje verwijder je en je gebruikt de 3-punts autogordel tevens om je kindje vast te maken.

De rugleuning van de autostoel is verstelbaar in verschillende posities, zo kan je kindje ook onderweg gerust een dutje doen. De hoofdsteun is verstelbaar in 10 posities, zodat deze met je kindje mee groeit en altijd optimale bescherming biedt. Het 5-punts veiligheidstuigje heeft zachte anti-slip gordelkussentjes en het verkleinkussen gemaakt van memory foam biedt extra comfort. Is de stoel vies geworden? Geen probleem, je kunt de hoes gemakkelijk verwijderen en wassen op 30°C.

Eigenschappen:

Lorelli Aviator 40-150 cm 360° i-Size Autostoel
Kleur: blauw
Geschikt voor kindjes van 40 tot 150 cm
Voldoet aan i-Size (R129/03) regelgeving
Side Protection System (SPS)
Vanaf geboorte tot ongeveer 12 jaar te gebruiken
Max. draaggewicht 36 kg
Bevestiging met isofix en top tether
360° draaibaar zitje
Voorwaarts en achterwaarts te installeren
Met verkleinkussen van memory foam (tot 60 cm)
5-punts veiligheidsgordel met zachte anti-slip gordelkussentjes
Achterwaarts vervoeren tot ten minste 15 maanden
Rugleuning verstelbaar
Hoofdsteun verstelbaar in 10 posities
Hoes afneembaar en wasbaar op 30°C
Gewicht: 12,3 kg
Afmetingen: 62 x 48 x 63 cm (l x b x h)
Advertentienummer: m2269065896