Didi zwart-witte blouson maat L€ 15,00
Didi blauwe blouse van crinklestof, maat M
€ 15,00
Verzenden
340sinds 17 mar. '25, 13:42
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
MaatMaat 38/40 (M)
MerkDidi
KleurBlauw
Beschrijving
Didi blouse van 100% kreukkatoen. Het is een dunne stof. De achterkant is wat langer dan de voorkant, met een borstzakje.
Te combineren met de broek uit mijn vorige advertentie.
De maat is M, valt ruim.
Kijk vooral ook bij mijn overige advertenties. Ik hou een grote kastopruiming en ik zet meer, vaak niet of nauwelijks gedragen, kleding op Marktplaats.
Te combineren met de broek uit mijn vorige advertentie.
De maat is M, valt ruim.
Kijk vooral ook bij mijn overige advertenties. Ik hou een grote kastopruiming en ik zet meer, vaak niet of nauwelijks gedragen, kleding op Marktplaats.
Advertentienummer: m2246807666
Populaire zoektermen
houthakkers blouse dames in Blouses en Tuniekenkobalt blauwe blouseroze blouse zara in Blouses en Tuniekenchinese blouse in Blouses en Tunieken70s blouse in Blouses en Tuniekenlosse kraagjes dames in Blouses en Tuniekensummum blouse in Blouses en Tuniekenleren blouse zara in Blouses en Tuniekenhouthakkers blouse in Blouses en Tuniekensatijn blouse zara in Blouses en Tuniekenbroderie blouse wit in Blouses en Tuniekenburberry blousefabienne chapot in Blouses en Tuniekenwitte blouse in Blouses en Tuniekengiant entour e+1 aanbiedingoude mijnlamp kopenpelletkachel houttoyota corolla verso automaat in Auto'sventilator polojurk maat 110 saleikea kachelmalossi blokvissen leiden in Aquariumvissenvertanding peugeot in Fietsen en Brommers