5th Avenue Laarzen Maat 41 Bruin Leer Western Style€ 16,00
Kenmerken
Conditie
Gedragen
Maat
Maat 38/40 (M)
Merk
Anne Fontaine
Kleur
Bruin
Handelsnaam fabrikant
Af
Postadres fabrikant
Af
E-mailadres fabrikant
Af
Beschrijving
Prachtige Blouse top van het merk Anne Fontaine, in de maat 3. De maat van oksel tot oksel is ongeveer 45 centimeter. Hij heeft de gekreukelde/gesmokte structuur en is taupe grijs van kleur. Op de body zit een mooie retro swirl print. Hij heeft een v-hals en loopt aan de onderkant uit in een punt vorm. De mouwen zijn gemaakt van de doorschijnende stof.
Let op! Op de achterkant zit een soort “bubbel”, waar de beveiliging heeft gezeten. Hierdoor is de structuur aangetast. Het valt niet enorm op, doordat het aan de achterkant zit.
100% polyester
Let op! Op de achterkant zit een soort “bubbel”, waar de beveiliging heeft gezeten. Hierdoor is de structuur aangetast. Het valt niet enorm op, doordat het aan de achterkant zit.
100% polyester
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Katwijk
19x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 sep '25
Advertentienummer: m2313010514
Populaire zoektermen
leren blousewestern blousesatijn blouse zarakobalt blauw blouserood geruite blousenicolette blousezara groene blousezara blouse witdames blouse elastiek aan onderkantBlouses en Tuniekenblouse jaren 70zara blouse rozehartjes blousepurdey blousegrondstamper in Hand-tuingereedschapsiemens inbouwoven in Ovenssensor sparta in Fietsonderdelenhonda mtx geel zwart in Brommeronderdelen | Algemeentenson recco in Wintersportkledingtrekhaken fiat in Agrarisch | Tractorennieuw-vennep in Tafels | Salontafelsmobylette blok in Brommeronderdelen | Oldtimerslavalamp rood in Lampen | Tafellampensarah beeldje in Beelden en Beeldjes