Kenmerken
Conditie
Gedragen
Maat
Maat 36 (S)
Merk
Mango
Kleur
Wit
Beschrijving
Mooie witte blouse van Mango met lange mouwen en een subtiel stippenpatroon. De blouse heeft een V-hals met knoopjes. De maat is S.
De blouse is gedragen, maar in prima staat. Aan de rechterboven mouw aan de achterkant, zit een klein geel vlekje (zie laatste foto).
De blouse is gedragen, maar in prima staat. Aan de rechterboven mouw aan de achterkant, zit een klein geel vlekje (zie laatste foto).
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
12x bekeken
0x bewaard
Sinds 24 sep. '26
Advertentienummer: m2446264177
Populaire zoektermen
primark blouses damesblouse blauw witte stippenshoeby lonneke blouseblouse puntkraagpoezen blousehouthakkers blouseblouse india katoenamisu blousel argentina dames blousemcgregor blousesummum blouseblouse schootjejaren 80 blousemart visser blousekellogg'scapitool japan in Reisgidsenjesmar poppen in Poppenwoning met loods in Huizen te huurlinnen blazer dames in Jasjes, Kostuums en Pakkenhollywood regency wandlamp in Lampen | Wandlampengroot wanddoek in Woonaccessoires | Wanddecoratieshorseware amigo deken in Paarden en Pony's | Dekens en Dekjesfinancial lease bootschilderij harley in Kunst | Schilderijen | Modern