Kenmerken

ConditieNieuw
TypeKleding
MerkRok The Party!
ThemaCarnaval
MaatMaat 34 (XS) of kleiner
Handelsnaam fabrikantRok The Party
Postadres fabrikant-
E-mailadres fabrikant-

Beschrijving

Graag volledige tekst lezen ivm maatvoering, dankjewel! 😊💐

Steel de show in dit fantastische witte swing /skate rokje met magische eenhoorn print.

De rok is handgemaakt ( door mij) van hergebruikte stof .
Dit zwierige rokje was namelijk in een vorig leven een dekbedovertrek!


Ondanks dat het een lichte (dunne, waarschijnlijk katoenen) stof is voelt het ( een beetje ;) alsof je een petticoat aan hebt door de hoeveelheid stof die in de rok verwerkt is. Voor extra volume kun je er natuurlijk altijd nog een echte petticoat onder dragen :)

Maatvoering:

De taille is elastisch waardoor de rok voor meerdere maten geschikt is .De rok is best passend voor ca maat 32/34 tm ca maat 36 maar check de afmetingen even met een goed passend kledingstuk zodat je weet of de maat goed is 😊

Hij zit wel minder lekker als het elastiek maximaal is gerekt dus houd daar even rekening mee ;)

De taille is, enkel gemeten en ongerekt, 32 cm en is maximaal uitrekbaar tot 37 cm , ook enkel en plat gemeten. Houd er rekening mee dat de rok ook ( over de schouders/borst of heupen) moet kunnen om aan te kunnen trekken . Aan de maximale rekbaarheid kun je afmeten of dat gaat passen ;)

De lengte is ca 44 cm. Op de foto gedragen met een lichaamslengte van 158 cm en kleding maat 34/36.

Kortom: een uniek, handgemaakt en milieuvriendelijk kledingstuk!

Vind je het idee en de rok leuk maar spreekt de stof je niet aan of klopt de maat niet voor je? Houdt mijn advertenties dan in de gaten, er gaan nog veel meer gerecycelde cirkelrokken gemaakt worden :) zie ook de laatste foto's.

Ophalen of verzenden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2307847915120sinds 5 sep. '25, 20:51