Yaya trui. S€ 10,00
Kimono jasje, vest Yaya 38 zgan
€ 50,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1330sinds 2 mar. '25, 20:24
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Beschrijving
Kimono jasje met lange mouwen, zakken en een taille band. Paar keer gedragen in de auto naar werk, dus zgan. Nieuwprijs 160 euro.
Dit veelzijdig vest jasje die is ontworpen in een kimono pasvorm. Het item heeft lange mouwen, zakken, een ceintuur en is gemaakt van een donzige wolmix.
Dit veelzijdig vest jasje die is ontworpen in een kimono pasvorm. Het item heeft lange mouwen, zakken, een ceintuur en is gemaakt van een donzige wolmix.
Advertentienummer: m2241278354
Populaire zoektermen
bobbert kleding in Jasjes, Kostuums en Pakkenb three blazer in Jasjes, Kostuums en Pakkenscotch en soda in Jasjes, Kostuums en Pakkengoudkleurig jasjekyra jasjeuniform jasje zorgleren jasje studsking louie jasjekimono jasjekimono vestblazer dames zara in Jasjes en Kostuumsleren jasje in Jasjes en Kostuumsleren jasje dames in Jasjes en Kostuumschanel jasje in Jasjes en Kostuumsburstner premio life 490 tkpinchershouten bakfiets in Bakfietsencentury hengelsafstandhouders in Fietsmandenbmw in Autogereedschaptekenboek dieren in Boekenschoenen wijdte h maat 40 in Schoenenwoning te huur zwolle in Huizenpopcorn disney