Maximille jasje 48 zwart wit

€ 30,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
170sinds 9 apr. '25, 22:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGedragen
Type kledingstukJasje
MaatMaat 46/48 (XL) of groter
MerkMaximille
KleurZwart

Beschrijving

Zeer leuk jasje van Maximille maat 48. Jasje is zwart met wit geruit en is wel gedragen. Het jasje heeft boven aan een leuk noem het maar strikje en aan de mouwen zijn halverwege beetje bollend en er zit onderaan een knoop aan de mouw. Er hoort een ceintuur in maar die zijn we zoek helaas. Verder heeft het bij de mouwen een paar kleine haaltjes die zie je niet erg dan moet je echt gericht gaan zoeken maar ze zitten er dus wel in zie de laatste foto's. Aan de onderrand zie je dat het iets pluizig is. Verder is het in zeer goede staat het heeft geen gaatjes of vlekken erin.
Maximille is een designers merk wat werkt met de mooiste en hoogste kwaliteit stoffen. Het maakt de apartste en mooiste creaties en dat betaal je allemaal ook. Jasje heeft rond de 250 euro gekost. Vandaar de prijs nu. Doe een goed bod, graag wel naar staat en waarde, en het is voor jou. Op onzin bedragen geef ik geen reactie ;)
Buitenstof: 64% polyester, 32% viscose en 4% elastaan.
Voering: 100% polyester.

Lengte is 61 cm en van oksel naar oksel is 55 cm plat liggend en on gerekt gemeten.

Alleen bieden als je echt interesse hebt.

Bod/prijs is ex verzendkosten , let op, te dik voor de bus en dus pakketpost. Keuze uit dhl of postnl.

Kijk ook bij mijn andere kleding ik heb designer kleding en veel is als nieuw en ook dingen zelfs nog nieuw. Ik heb dames en heren kleding. Alles is schoon, netjes en heel tenzij anders vermeld. Voor vragen mail me
Advertentienummer: m2255705498