RAGWEAR vegan muts beanie gebreid ALFREDA REMAKE roze bruin

€ 19,90
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,25
280sinds 23 jan. '25, 12:36
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MerkRagwear
TypeMuts
MaatMaat 38/40 (M)

Beschrijving

Ben je al bekend met Ragwear? Het eerste vegan sustainably streetwear merk uit Praag dat werkt met diervrije stoffen. Zij gebruiken geen wol, dons, hoorn, zijde of vachten in de collecties en staan voor het gelijk behandelen van dier en mens.

De ALFREDA REMAKE muts is gemaakt van gerecycled polyester en daarom niet alleen duurzaam maar ook stylish. Super te combineren met het Kamy vest in nude.

Omschrijving
. Vegan
. Model ALFREDA REMAKE
. Kleur Nude (roze/bruin)
. 40% acryl
. 60% gerecycled polyester

Verkrijgbaar in de maten
. One size.

Verzend & betaalinformatie
Alle artikelen worden verzonden na betaling via overschrijving, ING betaalverzoek of via een marktplaats verzoek. Wij verzenden binnen 48 uur met my parcel via post nl, briefpost 4,25 euro & pakketpost 6,95 euro. Bestellingen boven 100 euro worden gratis verzonden.

Retourbeleid
Zowel de kosten- als het risico van het verzenden zijn bij een retournering voor eigen rekening. Na ontvangst van je retourzending, storten wij het bedrag uiterlijk binnen 14 dagen terug op de rekening welke gebruikt is tijdens het plaatsen van de bestelling.

De verzendkosten worden alleen vergoed wanneer de gehele bestelling wordt geretourneerd. Als er een deel van de bestelling wordt geretourneerd of bij gratis verzending door gls, worden de verzendkosten niet vergoed.

Bereikbaarheid
Stuur ons een berichtje voor meer informatie. Wij proberen deze binnen 48 uur te beantwoorden.

Items ophalen
Alle items kunnen op afspraak worden opgehaald op Scheveningen.

Prijzen
Wij zijn een webshop en hanteren vastgestelde prijzen.

Overige items
Alle overige items op de foto’s zijn ook te koop. Zie hiervoor onze andere advertenties of stuur ons een berichtje.

Over ons
Girls love Sports
KVK 59328738
Advertentienummer: m2226715262