Moët & Chandon champagneset || Rosé goud & wit€ 65,00
Burberry sjaal Nova Check 100% Lamswol
€ 85,00
Ophalen of Verzenden
291sinds 5 mei. '25, 15:39
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
MerkBurberry
TypeSjaal
Beschrijving
Ik bied deze Burberry sjaal Nova Check 100% Lamswol aan. Het is een originele Burberry sjaal uit de jaren 80. Dit is onder andere te zien aan het label, de kwaliteit van het materiaal en dat de gewoven checker lijnen niet zijn vervaagd of uitgelopen, zoals je bij veel nep sjaals ziet. Reden van verkoop is omdat ik deze nooit draag, wat zonde is.
Specificaties
Materiaal: 100% Lamswol
Productieland: Engeland
Nieuwprijs: €550
Lengte: 155 cm
Breedte: 30cm
Tweedehands prijs voor de sjaal in deze conditie is online tussen de €100-250 euro. Bekijk ook zeker mijn andere advertenties!
Specificaties
Materiaal: 100% Lamswol
Productieland: Engeland
Nieuwprijs: €550
Lengte: 155 cm
Breedte: 30cm
Tweedehands prijs voor de sjaal in deze conditie is online tussen de €100-250 euro. Bekijk ook zeker mijn andere advertenties!
Advertentienummer: m2264857686
Populaire zoektermen
acne sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenenlouis vuitton in Mutsen, Sjaals en Handschoenenburberry sjaallouis vuitton sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenenacne studios in Mutsen, Sjaals en Handschoenenugg in Mutsen, Sjaals en Handschoenenchemo muts in Mutsen, Sjaals en Handschoenenbont sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenenhema sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenensolito in Mutsen, Sjaals en Handschoenenhermes. sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenenburberry sjaal cashmere in Mutsen, Sjaals en Handschoenenjago sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenenbylima sjaal in Mutsen, Sjaals en Handschoenengratis ophalen in Tuin en Terrasbankschroef praxisspielberg velgenvtwonen posterboek 2021poxwalkersgratis suske en wiske in Stripboekenvastenavend cd kopenoude doeken in Curiosa en Brocantejaren 70 in Spiegelsl3h2 laadklep