Kenmerken

Conditie
Nieuw
Merk
Jorando
Type
Sjaal
Maat
Maat 38/40 (M)

Beschrijving

Jorando Italy designer stola lila van kleur met VEREN. Het zijn 100% Marabou Feather - zachte, pluizige en warme kalkoen veren met pailletten - handgemaakt. Zachte sierveren van kalkoen.

Nieuw met kaartjes, winkelprijs 396 euro. De binnenkant is van 100% zijde, afgewerkte met veren en pailletten. Ik heb dit model ook in het bruin/amber. En in andere modellen.

De stola is over de schouder te draperen en vast te zetten met de fluwelen linten. Er staat een maat - Italiaanse maat 42 in - NL36 maar het kan gezien worden als een taille unique, kan uiteraard strakker en losser gedragen worden.

Hier gecombineerd met een Jorando 100% zijden lila jurk, alles is te koop en voor meer info te zien bij alle advertenties.

Handmade. This embroidery has been made with first class materials. The pearls are a perfect imitation of natural ones; they weight the same, adapt to body temperature and tehy are resistant to sratches, lines an perfumes. The crystals and pearls are swarovski products.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
52x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 apr '26
Advertentienummer: m2392452272