Ibiza Boho riem echt leer Cognackleur nieuw

€ 29,95
Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1592sinds 29 jan. '25, 12:33
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
Lengte100 cm of meer
Breedte5 cm of meer
KleurBruin
EigenschappenEcht leder

Beschrijving

De riem bestaat uit een brede gevlochten band met als sluiting een handgeslagen rond Berber ornament met een hoornen hart. Omdat het het sluitwerk bestaat uit een haak die door het vlechtwerk wordt vastgehouden is de riem op vele manieren te dragen. Van heel hoog in de taille tot laag op de heup. Ideaal accessoire om je outfit net dat beetje extra te geven.

De riem is nieuw en van echt leer.
Totale lengte 120 cm - breedte 9cm

Ophalen of verzenden

Voor meer leuke en of aparte riemen, tassen, (merk) kleding, nieuwe schoenen en mooie spullen, kijk dan bij mijn andere advertenties

Al mijn kleding is goed als nieuw of zelfs nog nieuw met prijskaartje. Geen halen, noppen, vlekken of andere mankementen. Ik heb meer dan 100 advertenties op MP met oa woonaccessoires, tassen schoenen, sieraden en (merk) kleding.
Advertentienummer: m2228949021