Nieuw No Man’s land lange rok maat XL okergeel camel zwart

Gereserveerd
Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1001sinds 21 mar. '25, 15:03
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MaatMaat 42/44 (L)
MerkNo Man's Land
KleurOverige kleuren
LengteOnder de knie

Beschrijving

Nieuw No Man’s land lange rok maat XL okergeel camel zwart
Conditie: Nieuw met kaartje.

Met deze rok van een slinky viscose heb je een echte blikvanger. Mooi lang model met plooi en loopsplit voor. In de taille een trekkoord om de wijdte te reguleren. Nu mooi met jasje of vest en in het voorjaar zonder. Voor een bijpassende top zie de vorige advertentie.
Model: 55.446

Kleur: 5574 okergeel camel zwart

Maat XL
Taillebreedte 43 cm enkel gemeten, maar met rek makkelijk 49 cm en dan is de rok niet volledig uitgerekt.
Lengte middenachter 95 cm.
Materiaal: 90% viscose en 10% elasthan.
Adviesprijs 139,95.
No man’s land een merk uit Nederland, met een designstudio vlakbij Venetië. Materialen van Europese origine verwerkt door kleine, lokale Italiaanse producenten, in volledige overeenstemming met de Europese richtlijnen voor arbeid, milieu en consumentenbescherming. Door de nauwe samenwerking tussen de ontwerper en producent is dit merk altijd verzekerd van hoge kwaliteit. Pure materialen, gemaakt van de beste garens, vormen in elke collectie de essentie van de verfijnde, tijdloze basics.

Komt uit een dier en rookvrij huis.

Direct kopen met snelle afhandeling: bied de vraagprijs en vraag om een betaalverzoek en geef aan hoe je het verzonden wilt hebben. Bij DHL op pakketpunt voor 4,95 euro of voor 3,95 DHL/ 4,25 PostNL brievenbuspakje aan huis. Een bod is altijd exclusief verzendkosten en verzending is voor risico koper. Voor meer mooie mode van andere mooie merken zie mijn overige advertenties.
Advertentienummer: m2248319101