PAUW Een geweldig mooie luxe rok Maat 40 NIEUW Wprijs €725,-€ 225,00
WOLFORD De bekende vegan leren rok 36/38 NIEUW! Wp € 195,-
€ 75,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 5,00
1684sinds 3 apr. '25, 21:03
Kenmerken
ConditieNieuw
MaatMaat 36 (S)
MerkWolford
KleurZwart
LengteOnder de knie
Beschrijving
- De bekende en ieder seioen terugkerende vegan leren pencil rok in de collectie van het prachtige en sustainable label Wolford
- In een hele mooie kleur blauw, tussen midden en donkerblauw in en met een lichte glans door het materiaal
- Deze rok heb ik tevens in ee prachtige paarse kleur in dezelfde maat, daar moet ik nog wat foto's van nemen
- Het materiaal is echt top, sowieso alles van Wolford! Er zit een super fijne en rekbare stretch in, waardoor de rok mooi aansluit en heerlijk draagt
- Vlekjes komen er niet op, want is er zo van af te nemen!;)
- Super rok, mooie kwaliteit en voor jaren lang plezier!
- 48% Polyurethan, 52% Polyester
- Maat 36 (Wolford valt meestal iets ruimer)
- Lengte 56 cm | Taille 36/40 cm
- Nieuw
- Winkelprijs € 195,-
Wat leuk dat u op mijn advertentie(s) kijkt!
Zoals de meeste klanten inmiddels wel weten, ik werk als styliste en personal shopper.
Het merendeel van de kleding welke ik aanbied is dan ook slechts 1x gebruikt voor een fotoshoot/commercial of komt uit één van de garderobes van mijn exclusieve wardrobe cliënten, waarvan ik de garderobes onder beheer heb.
Deze exclusieve wardrobe cliënten dragen kledingstukken voor het merendeel hooguit enkele keren en soms zelfs helemaal niet.
Wanneer de kleding helemaal nieuw is en vaak nog met de labels er aan, m.a.w. nieuw uit één van de verschillende top winkels in Nederland waar ik regelmatig shop, dan plaats ik dit uiteraard onder nieuw.
Wanneer de kledingstukken hooguit één of enkele keren gedragen zijn dan plaats ik deze op z.g.a.n.
Aan ieder item, welke ik aanbied, is iets unieks, bijzonders of is extra exclusief. Ik shop alleen top labels met de juiste fit, kwaliteit en gebruik van luxe en meestal natuurlijke materialen.
Ik heb inmiddels velen volgers die steeds weer bij mij terugkomen omdat zij net als ik weten dat ik alleen kies voor de juiste kwaliteit en fit!
Biedingen hebben daarom geen zin, alles is van top labels, de hoogste kwaliteit en al zeer laag geprijsd!
Ik hanteer daarom alleen de vastgestelde prijzen die passen bij deze kwaliteit.
Ik heb tevens herenkleding beschikbaar onder een ander account op Marktplaats.
Veel plezier met het bekijken van de mooie designer items en blijf mij maar volgen, want er komt nog veel meer moois aan!
Advertentienummer: m2253291149
Populaire zoektermen
Rokkengipsy rok in Rokkenschotse rok in Rokkenleren rok in Rokkenleren rokken in Rokkenlange leren rokrokken dameslonneke nooteboom rok in Rokkentravelstof rok in Rokkenpetticoat in Rokkenleren rok 36tijgerprint rok in Rokkentule rokrok zand amsterdam in Rokkenakrapovic mp3 400sony soundbarkaraoke dvd in Cd's en Dvd'scamper wasmachine in Caravans en Kamperenjohan cruijff boek in Verzamelenjohn thompson piano in Muziek en Instrumentencambridge english for nursing in Boekenonyx olifantgeschiedenis van de bouwkunstiphone 8 plus leren hoesje