Swing rok cirkelrok hergebruikt materiaal rockabilly 38 40

150sinds 5 aug. '25, 19:32
€ 25,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 5,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MaatMaat 38/40 (M)
MerkMaude Couture
KleurOverige kleuren
LengteKnielengte
Handelsnaam fabrikantMaude Couture
Postadres fabrikant-
E-mailadres fabrikant-

Beschrijving

Graag volledige tekst lezen ivm maatvoering, dankjewel! 😊💐

Deze mooie 'volle'  cirkelrok of swingrok ( met zakken!) is handgemaakt ( door mij) van hergebruikte stof .


Deze zwierige rok was namelijk in een vorig leven een dekbedovertrek.

Ondanks dat het een lichte ( katoen) stof is voelt het bijna alsof je een petticoat aan hebt door de hoeveelheid stof die in de rok verwerkt is.

De rok heeft zakken in de zijnaden.

De kleuren van de rok lijken op de foto's wellicht wat feller, in het echt zijn ze wat lichter😊

!!Ca maat 38/40 maar check de afmetingen even met een goed passend kledingstuk zodat je weet of de maat goed is 😊

De taille is elastisch waardoor de rok voor meerdere maten geschikt is. Hij zit wel minder lekker als het elastiek maximaal is gerekt dus houd daar even rekening mee ;)

De taille is, enkel gemeten en ongerekt,  40 cm en is maximaal uitrekbaar tot 44 cm , ook enkel en plat gemeten. Dit is vrij smal dus houd er rekening mee dat de rok ook ( over de schouders/borst of heupen) moet kunnen om aan te kunnen trekken . Aan de maximale rekbaarheid kun je afmeten of dat gaat passen ;)

De lengte is ca 54 cm. Op de foto valt hij op de knie, nij een lichaamslengte van 158 cm. dus de rok zal meestal boven de knie vallen ;)

Kortom: een uniek, handgemaakt en milieuvriendelijk kledingstuk!

Vind je het idee en de rok leuk maar spreekt de stof je niet aan of klopt de maat niet voor je? Houdt mijn advertenties dan in de gaten, er gaan nog veel meer gerecycelde cirkelrokken gemaakt worden :) zie ook de laatste foto.

Ophalen of verzenden.
Advertentienummer: m2296550815