Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Lengte
Boven de knie

Beschrijving

Goede morgen,

De effen en geborduurde rokken vanaf €5 tot €15 komen in diverse lengtes en in verschillende kleuren.
Ook een paar voor kinderen zie de laatste foto.
Ze passen iedereen daar u ze met een touwtje vast maakt.

Ook hebben wij twee koffers vol met saris in verschillende kleuren eenvoudig of rijkelijk versierd met pailletten van 6 á 7 meter vanaf €5 tot €30.

En heel veel broeken van €2.50 per stuk in allerlei kleuren en van verschillende materialen, die iedereen past daar u ook deze met een touwtje vast maakt.

Verder hebben wij een doos met sjaals en omslagdoeken van diverse materialen (zijde, wol, katoen, of van kunstmatige vezels) vanaf €2.50 tot €30.

En een zak vol colis (Indiase blouses) van katoen, zijde en kunststof in diverse maten en in vele kleuren vanaf €2 voor de eenvoudige tot €7.50 voor die van zijde of gedecoreerde.

En nog een doos met armbanden vanaf €0.50 en wat ringen en kettingen.

Wij wonen aan de Da Costakade in Amsterdam Oud West, waar u bent van harte welkom bent om langs te komen, zonder u verplicht te voelen om iets te kopen.

Met vriendelijke groet en een fijne dag verder,
Peter
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 jul '26
Advertentienummer: m2421684947